Blue Tax Group S.A.: Uruchomienie serwisu internetowego BlueBiuro.pl

15  stycznia br. Blue Tax Group S.A. – Spółka będąca jednym z liderów na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych – zakończyła prace i uruchomiła testową wersję portalu aukcyjnego BlueBiuro.pl, o którym informowała na swoich stronach internetowych.

Blue Tax Group S.A. zakończyła pracę nad nowym projektem – utworzeniem portalu aukcyjnego o nazwie BlueBiuro.pl Testowa wersja portalu została uruchomiona 15. stycznia br. pod adresem internetowym: www.bluebiuro.pl

„Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku zdecydowaliśmy się na uruchomienie portalu BlueBiuro.pl, aby za pośrednictwem Internetu ułatwić przedsiębiorcom wymianę informacji biznesowych. Celem BlueBiuro.pl jest kojarzenie firm, które z różnych przyczyn chcą sprzedać sprzęty biurowe z firmami, które chciałyby je zakupić.” – poinformował Mirosław Stanisławski, Prezes Blue Tax Group S.A.

Portal BlueBiuro.pl ma służyć Klientom biznesowym z jednej strony do wystawiania na licytację wyposażenia biur, sprzętu komputerowego i innych narzędzi biurowych, z drugiej zaś strony – do zakupu (zwłaszcza przez początkujących przedsiębiorców) w atrakcyjnych cenach wystawionego na licytację sprzętu. Sprzęt wystawiony do licytacji będzie sprzętem sprawdzonym, będącym w posiadaniu „Wystawcy”. Wyposażenie i sprzęty wystawione do licytacji za pośrednictwem portalu BlueBiuro.pl będą pochodziły m.in. z firm, które z różnych przyczyn wycofują się z prowadzenia biznesu na rynkach lokalnych, rezygnują z prowadzenia oddziałów swoich biur.

Na portalu będzie można również wylicytować wyposażenie i sprzęty biurowe pochodzące z windykacji, bądź będące w trakcie umów leasingowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu