Internet mobilny w ASTER

przez | 16/01/2009

W grudniu 2008 roku, ASTER dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadził do swojej oferty internet mobilny. Za pomocą karty SIM z aktywnym Pakietem DATA można również poza korzystaniem z internetu mobilnego wykonywać i odbierać połączenia głosowe, SMSy, MMSy oraz korzystać z wielu innych usług.

Internet mobilny oferowany jest w dwóch pakietach: Data M i Data L. Pakiety Data umożliwiają Klientowi ponoszenie zryczałtowanej opłaty miesięcznej za odpowiednio 250 MB i 1024 MB transferu danych w miesiącu. Po wykorzystaniu miesięcznego limitu transferu opłata wynosi tylko 2 gr. za każde rozpoczęte 100 kB transferu. Szybkość transferu danych w interncie mobilnym do 7,2 Mbit/s. W ASTER nie następuje obniżenie szybkości transmisji nawet po przekroczeniu pakietu.

Pakiety Data z aktywną kartą SIM to możliwość swobodnego korzystania z internetu w Polsce z dowolnego miejsca np. w podróży lub poza domem.

Modemy internetu mobilnego

  • Modem USB Option Icon 225 7,2 HSDPA
  • Modem OPTION Globetrotter Express

Promocyjna cena

Od 14 stycznia 2009 roku ASTER oferuje promocyjną opłatę za internet mobilny już od 19 złotych miesięcznie. Dodatkowo Klienci mogą skorzystać z opcji ratalnego zakupu modemów lub alternatywnie wybrać modemy od 1zł. brutto.

Dzięki specjalnej ofercie łączącej internet stacjonarny i mobilny Klienci ASTER mogą korzystać z wyjątkowego produktu – stałe łącze internetowe ASTER w domu oraz internet mobilny w podróży.

Więcej informacji o promocjach na www.aster.pl, w Salonach ASTER, u Przedstawicieli Handlowych oraz pod numerami telefonów: 0 801 014 014 lub 022 4 014 014.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.