Blue Tax Group S.A.: Podpisanie umowy na wyłączne użytkowanie domeny leasingonline.pl

Od 14. stycznia br. Zarząd Blue Tax Group S.A. – Spółki specjalizującej się od 1992 r. w outsourcingu usług finansowo-księgowych – jest prawnym użytkownikiem domeny www.leasingonline.pl.

Spółka rozpoczęła prace nad budową kolejnego serwisu internetowego o strategicznej nazwie www.leasingonline.pl Uruchomienie portalu jest kontynuacją realizacji misji Spółki Blue Tax Group: ułatwienia prowadzenia biznesu małym i średnim przedsiębiorcom w oparciu o innowacyjne rozwiązania i kompleksową obsługę.

„W dalszym ciągu opracowujemy pakiet usług kompleksowej obsługi sektora MŚP. Chcemy zaspokoić wszystkie biznesowe potrzeby przedsiębiorców poprzez ułatwienie im dostępu do informacji o ofertach z innych firm; dlatego też zdecydowaliśmy się skorzystać z takiego nośnika informacji, jak Internet. Po utworzeniu aukcyjnych portali BlueAuto.pl i BlueBiuro.pl, za pośrednictwem których przedsiębiorcy będą mogli w bardzo atrakcyjnych cenach zakupić narzędzia niezbędne im do funkcjonowania ich przedsiębiorstw, postanowiliśmy skorzystać z niepowtarzalnej okazji i uruchomić portal www.leasingonline.pl” – poinformował Mirosław Stanisławski, Prezes Zarządu Blue Tax Group S.A.

Portal internetowy leasingonline.pl, na którym docelowo znajdą się oferty leasingowe kilkunastu znanych i sprawdszonych firm leasingowych będzie dodatkowym źródłem kontaktu Klienta z firmami leasingowymi. Klienci w jednym miejscu będą mieli niemal pełny pakiet ofert leasingowych dostępnych na rynku. Poprzez portal w ramach leasingu będą mogli zakupić samochód osobowy lub ciężarowy, maszyny, sprzęt komputerowy i inne urządzenia niezbędne głównie przedsiębiorcom do prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej.

Poza tym na portalu znajdą się wszelkie informacje na temat leasingu, m.in. regulacje i aspekty prawne, porady prawno-podatkowe itp.

Utworzenie portalu ma na celu ułatwienie Klientom dostępu do najkorzystniejszych ofert leasingowych, dopasowanych do jego potrzeb i oczekiwań. Po rozważeniu wszystkich możliwości Klient będzie mógł podjąć decyzję o wyborze interesującej go oferty.

Portal www.leasingonline.pl zostanie uruchomiony w ciągu 2-3. miesięcy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu