Słodkie chwile z kawą

Codzienne momenty picia kawy każdemu z nas przywołują na myśl konkretne skojarzenia: to poranne przebudzenie, dyskusje w biurowej kuchni czy popołudniowa chwila zatrzymania i wytchnienia. Słodki dodatek do gorącej filiżanki może sprawić, że każdy z tych codziennych momentów będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Od lutego Nestlé przygotowało kuszącą, limitowaną ofertę dla wszystkich miłośników NESCAFÉ Classic, ulubionej kawy Polaków. Teraz z każdym opakowaniem 100g kawy otrzymamy 2 lekkie wafelki PRINCESSA Muśnięta Czekoladą. Bo każdy dzień to dobry czas na słodkie chwile z ulubioną kawą…

PRINCESSA Muśnięta Czekoladą to ostatnia nowość Nestlé na rynku wafli, której sprzedaż cały czas dynamicznie rośnie. Pyszny, chrupiący wafelek, z jednej strony oblany mleczną czekoladą zawiera jedynie 118 kcal. Stanowi idealną, lekką przekąskę, która osłodzi każdą chwilę dnia. W połączeniu z filiżanką ulubionej kawy tworzy zgrany duet słodkości i przyjemności, która dodaje energii i siły do dalszych działań.

Limitowana oferta doskonałej kawy NESCAFÉ Classic 100g z dwoma słodkimi wafelkami PRINCESSA Muśnięta Czekoladą zamknięto w eleganckim opakowaniu koloru kawy.

Promocyjne opakowanie kawy NESCAFÉ Classic 100g z dwoma wafelkami PRINCESSA Muśnięta Czekoladą przygotowała agencja ArtGraph.

Zgodnie ze strategią Nestlé, promująca zbilansowaną dietę, na tyłach opakowań kawy i wafelków umieszczono KOMPAS ŻYWIENIOWY® (wraz ze wskaźnikiem GDA), który informuje konsumentów o wartościach odżywczych produktów, a także zawiera cenne wskazówki żywieniowe.

Sugerowana cena całości, dostępnej w sklepach od lutego, wynosi ok. 11 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu