Serwisy rekrutacyjne Agory we współpracy z Searchengines.pl

Agora podpisała umowę o współpracy serwisów Pracownicy.it oraz GazetaPraca.pl ze specjalistycznym forum poświęconym branży IT – Searchengines.pl. Od stycznia oferty pracy z serwisów rekrutacyjnych Agory znajdują się na stronie Searchengines.pl.

W ramach  współpracy, na stronie Searchengines.pl powstała zakładka z logo Pracownicy.it – http://praca.searchengines.pl/. Prezentowane w niej są wszystkie oferty pracy z Pracownicy.it oraz ogłoszenia z GazetaPraca.pl z branży IT. Partnerstwo ma na celu zwiększenie efektywności ogłoszeniowej.

– Specjalistyczne forum o tematyce IT to doskonała platforma prezentacji ofert pracy dla osób z tej branży. Kolejny już ważny kontrakt ze sprofilowanym partnerem zapewnia większą liczbę aplikacji i efektywne dotarcie do specjalistów – mówi dr Dorota Bachman, dyrektor serwisów rekrutacyjnych Agory.

Dotychczas GazetaPraca.pl nawiązała podobne współprace z serwisami IDG.pl, Money.pl (www.praca.money.pl), Mediarun.pl (www.kariera.mediarun.pl) i oraz Wszystkoohandlu.pl. Jobspot.pl związał się z Bankier.pl (www.praca.bankier.pl),GoldenLine.pl oraz Tfi.pl. Partnerem Pracawsprzedazy.pl jest Poradnikhandlowca.com.pl (www.praca.poradnikhandlowca.com.pl), Money.pl oraz Wszystkoohandlu.pl i Marketingprzykawie.pl (http://marketingprzykawie.pl/), a  serwis Pracownicy.it współpracuje z Magazynyinternetowe.pl (http://www.praca.magazynyinternetowe.pl/) oraz IDG.pl. Ogłoszenia ze wszystkich serwisów rekrutacyjnych Agory znajdują się także w sekcji „Praca” serwisu Nowoczesna Firma (www.praca.nf.pl).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu