Magiczny wieczór z Mea Event

10 stycznia w warszawskiej restauracji Clubistro Sofa odbył się Magiczny Wieczór organizowany przez Mea Event. Agencja zaprezentowała dotychczasowe realizacje oraz podziękowała klientom za zaufanie i powierzenie organizacji projektów w 2008 roku. Wszystkie projekty zarówno te większe jak i mniejsze organizowane przez Mea Event wynikają z wiedzy i doświadczenia zespołu.

„Misją agencji jest tworzenie perfekcyjnych, niepowtarzalnych eventów, o których nasi Klienci będą mogli powiedzieć MOJE WYDARZENIE – MEA EVENT. Wierzę, że nasza agencja będzie powiewem świeżości na rynku działań eventowych w Polsce” – podsumowuje Marta Chmielewska, Prezes Zarządu MEA EVENT.

Nad magicznym charakterem wieczoru czuwał półfinalista programu „Mam Talent”, iluzjonista Filip Piestrzeniewicz,  który podobnie jak prezentowane realizacje zespołu Mea zachwycił zaproszonych gości. Na parkiet w pierwszą sobotę karnawału zaprosił DJ……

Pierwszymi Klientami MEA EVENT zostały: Bayer Schering Pharma Polska, Poczta Polska, Vattenfall Heat Poland S.A., Jelfa S.A., Comesa Sp. Z o.o. oraz Astra Zeneca Pharma Poland Sp. z o.o.

MEA EVENT posiada w swojej ofercie organizację: konferencji, konwencji, gali, imprez jubileuszowych i incentive, launchu produktów, pikników i green eventów. Dodatkowo agencja oferuje wsparcie organizowanych wydarzeń działaniami z zakresu Public Relations.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu