Blue Tax Group S.A.: Podpisanie kolejnych umów o współpracy

13 stycznia br. do Zarządu Spółki Blue Tax Group S.A. znajdującej się w czołówce firm działających w outsourcingu usług doradczo-finansowych obsługujących małych i średnich przedsiębiorców – spłynęły kolejne trzy podpisane umowy o współpracy z biurami rachunkowymi i kancelariami podatkowymi. Dwie z umów zostały zawarte z biurami z województwa dolnośląskiego, natomiast trzecia umowa została podpisana z biurem w województwie małopolskim.

„Nowy rok rozpoczął się pomyślnie dla naszej Spółki. Podpisaliśmy kolejne trzy umowy o współpracy – dwie w województwie dolnośląskim i jedną w województwie małopolskim. Jest to dowód na to, że jesteśmy postrzegani jako stabilny i wiarygodny partner biznesowy. Podpisane umowy o współpracy z pewnością zaprocentują wzrostem konkurencyjności firm, które z nami współpracują na lokalnych rynkach. Konkurencyjność ta to przede wszystkim kompleksowa obsługa klienta, który w jednym biurze otrzyma pełną, interesującą go ofertę. W ramach współpracy biuro współpracujące przekazuje nam kontakt do Klienta, a my realizujemy dodatkowe usługi m.in. z zakresu doradztwa prawno-gospodarczego, doradztwa finansowego, pozyskiwania dotacji unijnych, czy doradztwa kapitałowego.” – powiedział Mirosław Stanisławski, Prezes Zarządu Blue Tax Group S.A.

Podejmowane przez Spółkę Blue Tax Group działania zmierzają do realizacji celów Spółki, do których m.in. należy zaliczyć wprowadzenie innowacyjnych standardów kompleksowej obsługi klientów z małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Do chwili obecnej Spółka Blue Tax Group S.A. łącznie otrzymała 6 podpisanych umów franczyzowych w województwie dolnośląskim i podkarpackim oraz 30 podpisanych umów o współpracy w województwie dolnośląskim, opolskim, zachodniopomorskim i małopolskim.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu