Weekend w Malmo z Unity Line

Unity Line zaprasza na „Weekend w Malmo”. W ramach oferty specjalnej przewoźnik oferuje rejs promem Skania i nocleg w jednym z czterech hoteli w trzecim co do wielkości szwedzkim mieście.

Oferta „Weekend w Malmo” obowiązuje od 12 stycznia do 21 marca 2009 roku. Podróż zaczyna się w piątek w Świnoujściu nocnym rejsem promem Skania, podczas którego przewoźnik zapewnia nocleg w kabinie wewnętrznej i śniadanie bufetowe w Kafeterii. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty spędzą noc w Malmo, w jednym spośród czterech eleganckich hoteli: Hotel BW Noble House, Hotel Baltzar, Hotel Teaterhotellet lub Hotel Radisson SAS. Prom Skania wraz z uczestnikami „Weekendu w Malmo” opuszcza Szwecję o w niedzielę o 13.30 i przybija do Świnoujścia tego samego dnia o godz. 20.

W ramach promocji „Weekend w Malmo” Unity Line przygotowało specjalną ofertę cenową. Cena Weekendu w Malmo wynosi ok. 265 złotych za osobę. Za dodatkową osobę dorosłą w hotelowym pokoju 2-osobowym zapłacimy ok. 255 złotych, a za dziecko w wieku pomiędzy 3 a 12 rokiem życia ok. 170 złotych. Dopłata za samochód wynosi ok. 80 złotych. Ceny te nie zawierają opłat paliwowych wynoszących ok. 4 złotych za osobę. Warunkiem skorzystania z oferty „Weekend w Malmo” jest dokonanie rezerwacji minimum dla dwóch osób najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem podróży. Podane ceny są orientacyjne i zależą od średniego kursu SEK w NBP w dniu dokonania rezerwacji.

Malmo jest stolicą regionu Skanii i leży na południu tuż przy cieśninie Öresund. Często nazywane jest „Miastem Parków”. To właśnie tu w 2000 roku zbudowano most, którym w zaledwie 15 minut możemy dostać się do stolicy Danii. Malmo to także połączenie starego z nowym – z jednej strony możemy tam podziwiać jeden z niewielu zachowanych w Skandynawii zamków renesansowych, z drugiej zaś najnowszą atrakcję architektoniczną, jaką jest wieżowiec mieszkalny Turning Torso. Wszystkich szukających nieco bardziej przyziemnych rozrywek zainteresuje fakt, że w Malmo przypada najwięcej restauracji na jednego mieszkańca w całej Szwecji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu