Rusza PS3mania.pl – nowy serwis miłośników konsoli PlayStation 3

przez | 14/01/2009

Wydawnictwo Arche Publishing uruchamia nowy serwis dla miłośników popularnej konsoli PlayStation 3. PS3mania.pl ma dostarczać najświeższych informacji na temat produktu ze stajni Sony, porad dotyczących samej konsoli oraz pojawiających się na nią gier, a także rzetelnych recenzji najnowszych tytułów.

Konsola Sony PlayStation 3 jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów domowej rozrywki na świecie. W Polsce już w czwartym kwartale 2008 roku sprzedaż popularnej „czarnuli” przekroczyła 50 tys. egzemplarzy i stale rośnie. Użytkownicy konsoli potrzebują przy tym źródeł fachowej informacji na temat posiadanego sprzętu, możliwości jego wykorzystania oraz pojawiających się tytułów.

To wszystko daje serwis PS3mania.pl. Jego twórcy dostarczają internautom porcji codziennych informacji ze świata konsoli Sony, ale również fachowych porad oraz recenzji.

„Tym, co nas wyróżnia na rynku, to fachowe i komplementarne podejście do tematu. Owszem, mamy dział newsowy, ale oprócz niego koncentrujemy się na poradach. To w tym miejscu użytkownicy konsoli dowiedzą się, jak rozbudować >>czarnulę<<, wymienić jej dysk twardy czy oprogramowanie. To tutaj właśnie powiemy, jak zdobyć trudne trofeum czy pokonać bossa” – opowiada Paweł Gazda, redaktor prowadzący serwisu.

Oprócz newsów i porad serwis będzie oferował również rzetelne recenzje pojawiających się w sprzedaży gier. „Zależy nam na tym, by czytelnicy dostali pełną wiedzę na temat określonego tytułu, by wiedzieli, na co mogą liczyć podczas rozgrywki i czy warto wydawać pieniądze na zakup danego tytułu. Chcemy być tym miejscem, które pomoże wszystkim w decyzjach zakupowych” – dodaje Paweł Gazda.

Uzupełnieniem serwisu jest dział poświęcony trofeom, które miłośnicy PS3 zdobywają podczas grania. Tutaj serwis ma pomóc w osiąganiu jak najlepszych rezultatów i informowaniu o pojawiających się dodatkach. „W przyszłości chcemy stworzyć ranking najlepszych graczy w Polsce” – mówi Paweł Gazda.

Serwis jest dostępny pod adresem: http://ps3mania.pl.