Martini rozpoczęło karnawał w Poznaniu

Poznań zaczarowany w Monte Carlo. Wszystko za sprawą Martini® Grand Prix sobotniego wydarzenia, którego nie można było przegapić. Połączenie trzech światów – elegancji i smaku, dynamicznej muzyki oraz sportowej duszy Ferrari sprawiło, że styczniowy mróz przestał się liczyć tej nocy.

Gości przywitały czerwone Ferrari Modena 360 stojące przed Andersia Hotel, te same, które przez ostatnie miesiące jeździły po poznańskich ulicach. Już na wejściu zrobiło się gorąco.

Poziom adrenaliny utrzymywał się. Charakter i styl imprezy nawiązywał do słynnego z kasyn i wyścigów samochodowych Monte Carlo, a połączenie strefy Casino Royal ze strefą F1 przeniosło wszystkich właśnie do ekskluzywnego Monaco. Można było spróbować szczęścia w ruletce, pokerze, czy BlackJacku, zaś duch sportowego szaleństwa i rywalizacji dominował na wirtualnym torze F1. To dzięki symulatorom bolidów, które idealnie oddają szybkość i dynamikę prawdziwego racingu. Możliwość zasmakowania świata Martini kusiły stylem i elegancją.

Muzyczne doznania zapewniły klubowe dźwięki, oscylujące wokół house z akcentami deep i tribal, Luiphobii z wokalem Agnieszki Rassalskiej. Obowiązkowo pojawiło się MARTINI® Terrazza, stworzone na wzór słynnego światowego miejsca spotkań elity towarzyskiej i kulturalnej. Od lat towarzyszy Martini® w wyjątkowych imprezach tj. festiwal w Cannes, czy wyścigi Formuły 1, a w niektórych miastach gości na stałe, funkcjonując jako ekskluzywne kluby bądź restauracje.

MARTINI® Grand Prix pojawiło się w Poznaniu po raz pierwszy. Włoski styl i radość życia poznał już Kraków, Sopot i Warszawa. Za każdym razem wydarzenie jest ważnym spotkaniem towarzyskim cieszącym się dużą popularnością.

www.martini.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu