Nutri BODY – nowa seria kosmetyków Laboratorium Kolastyna

Grupa Kolastyna – jeden z czołowych polskich producentów kosmetyków pielęgnacyjnych – poszerzyła ofertę marki Laboratorium Kolastyna o linię do pielęgnacji ciała Nutri BODY. To wyjątkowa seria preparatów dostępnych wyłącznie w jednorazowych saszetkach i w trzech wariantach: FRUIT SPA, HONEY & MILK SPA oraz CHOCOLATE SPA. Kosmetyki o właściwościach oczyszczających, wygładzających i nawilżających, powstały z myślą o nowoczesnych i wymagających kobietach. Produkty dostępne są w sprzedaży od stycznia w cenie ok. 2,99 zł za sztukę.

Nutri BODY to kompleksowa kuracja do pielęgnacji ciała, składająca się z peelingu pod prysznic, który usuwa martwe komórki naskórka oraz preparatu pielęgnacyjnego (balsam lub masło do ciała), który dostarcza skórze odpowiednich składników odżywczych. Preparaty przywracają skórze wyjątkową gładkość i elastyczność, utraconą pod wpływem negatywnego działania czynników zewnętrznych. W serii dostępne są trzy warianty, dostosowane do różnych potrzeb skóry: FRUIT SPAPrzeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. z ekstraktem z pomarańczy o działaniu energizującym, HONEY & MILK SPA z miodem i proteinami mleka o właściwościach odżywczych i intensywnie nawilżających oraz CHOCOLATE SPA z ekstraktem z kakaowca o działaniu regenerująco-odprężającym.

Kosmetyki z serii Nutri BODY powstały ze specjalnie dobranych składników aktywnych, które poprawiają kondycję i wygląd skóry, a dodatkowo zapewniają wspaniałe samopoczucie.

„Nutri BODY to wyjątkowa seria opracowana w laboratorium badawczym Grupy Kolastyna. Innowacyjne receptury, oparte na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego oraz nowoczesne i funkcjonalne opakowania gwarantują bezpieczeństwo stosowania i wysoką skuteczność działania preparatów. Starannie dobrane kompozycje zapachowe wprowadzają w niepowtarzalny nastój. Mamy nadzieję, że najnowsza propozycja Kolastyny spotka się z zainteresowaniem nawet najbardziej wymagających kobiet” – mówi Magdalena Łukowicz, senior brand manager w Grupie Kolastyna.

Grupa Kolastyna systematycznie poszerza swoją ofertę produktową. W 2008 roku marka Miraculum została wzbogacona o serię kosmetyków różanych do pielęgnacji twarzy i ciała La Rose oraz linię czterech nowoczesnych preparatów do demakijażu Pure Pleasure. W kwietniu na rynek wprowadzono serię kosmetyków nawilżających do twarzy Aqua Therapy (30+). Ponadto, odświeżono znane i lubiane linie pielęgnacyjne o właściwościach przeciwzmarszczkowo-regenerujących: Perła&Jedwab (35+), Lift Line (45+) oraz Geneza Młodości (55+). Marka Laboratorium Kolastyna została z kolei urozmaicona o linię owocowych musów do codziennej pielęgnacji ciała Ogród SPA oraz o serię nawilżająco-ochronną dla kobiet po 20. roku życia CITY LINE. Producent odświeżył także linie do pielęgnacji twarzy Rajska Oliwka, Extra Lift oraz produkty w serii słonecznej Laboratorium Kolastyna.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu