Ekspansja punktów sprzedaży pudełek prezentowych Wonderbox

Wonderbox Pologne, to filia francuskiej firmy Multipass – Wonderbox, która od grudnia 2007 roku podbija polski rynek prezentów. Zgodnie z zapowiedzią firmy, ekspansja sieci sprzedaży pełnego emocji i zaskakujących niespodzianek pudełka prezentowego Wonderbox trwa.

Kolejne dwa punkty w których można nabyć pudełka prezentowe Wonderbox, to LA BEAUTE – HAIR & SPA w Poznaniu, a także TRAFFIC CLUB w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie we Wrocławiu. W sprzedaży dostępny jest cały asortyment wyjątkowych pudełek prezentowych Wonderbox.

„Pudełka prezentowe Wonderbox, to nie tylko oryginalny prezent. To niezapomniane emocje, przygoda i co najważniejsze wolność wyboru. A to wszystko zamknięte w ręcznie wykonanym pudełku prezentowym Wonderbox. Szeroki wybór atrakcji, usług sprawi, że każda osoba niezależnie od wieku i płci znajdzie coś wyjątkowego właśnie dla siebie. Wyboru możemy dokonać spośród czterech kategorii tematycznych Wonderboxów: ADRENALINA, URODA, KOLACJA DLA DWOJGA, MULTIBOX. Oferta Wonderbox, to ponad 900 niezapomnianych wrażeń i atrakcji, np. lot balonem, masaż gorącymi kamieniami, skok ze spadochronem, romantyczna kolacja, nagranie własnej piosenki” – mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z  firmy Wonderbox  Pologne.

Idea Wonderbox (pudełka prezentowego) powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby obdarowanym ogromną przyjemność i niezapomniane przeżycia. Wonderbox, to eleganckie pudełko, zawierające katalog z zaprezentowanymi atrakcjami do samodzielnego wyboru przez osobę obdarowaną, a także bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich.

A jak działa Wonderbox? To proste. Obdarowana osoba sama decyduje, jaki prezent wybierze z katalogu, na który będzie miała długi termin realizacji. Po dokonaniu selekcji i wyborze niespodzianki z katalogu wystarczy już tylko, że osoba obdarowana Wonderbox’em sama zadzwoni do usługodawcy, umówi się i wybierze najdogodniejszy dla siebie termin jej realizacji. Rozliczenie następuje poprzez bon WonderPass znajdujący się w każdym pudełku Wonderbox bez żadnych dodatkowych kosztów. Atutem Wonderbox jest to, że daje on wolność i swobodę wyboru, a to przecież cenimy najbardziej.

Pudełka prezentowe Wonderbox w zmienionym layoucie, nowych opakowaniach i rozszerzonej ofercie można zrealizować już nie tylko w Warszawie i okolicach, ale też Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), Mazurach, Szczecinie i innych. Pełną listę kategorii Wonderbox’ów, miejsc i miast znajdziemy na www.wonderbox.com.pl . Zgodnie z potrzebami naszych Klientów pudełka Wonderbox mogą zostać spersonalizowane i opatrzone logo klienta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu