Atos Origin Partnerem Roku 2008 Hewlett-Packard Europe

Atos Origin został wyróżniony przez Hewlett-Packard jako Biznesowy Partner Roku 2008 w sektorze rozwiązań komunikacji i mediów (CMS Business Partner) oraz Europejski Partner Roku 2008 w sektorze Application Quality Management. Wyróżnienia są efektem udanej współpracy z Atos Origin, skutkującej przekształcaniem wymagań biznesowych klientów w nowatorskie rozwiązania w zakresie systemów informatycznych.

Wyróżnienia zostały przyznane w ramach umowy handlowo-serwisowej Atos Origin z Hewlett-Packard Europe. Partnerstwo biznesowe dzięki zebranemu doświadczeniu obu firm gwarantuje, że najbardziej wyszukane oczekiwania klientów, stawiane zarówno produktom jak i dostarczanym rozwiązaniom, są zaspokajane i przyczyniają się do zwiększenia konkurencyjności firmy.

– Wyróżnienia przyznane Atos Origin nie są jedynie wyrazem naszego uznania, ale również aprobatą ze strony samych użytkowników. Atos Origin jest stabilnym i innowacyjnym partnerem, który konsekwentnie dostarcza wiele wartościowych rozwiązań naszym wspólnym klientom – powiedział Ken Adcock, dyrektor, Strategic Alliances, HP Software EMEA.

CMS HP Business Partner to nagroda wyróżniająca firmy w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie, które w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, wdrożeń i wspólnych rozwiązań wzbogacają portfolio firmy HP. Nagroda związana jest z oferowaniem usług sieci inteligentnych następnej generacji (NGIN) Atos Origin, wdrażanych i nadzorowanych w Centrum NGIN z siedzibą w Madrycie. To innowacyjne centrum badań i rozwoju technologii zapewnia wsparcie dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych w tworzeniu i roll-oucie multimedialnych konwergentnych usług telefonii komórkowej.

Powodem wyróżnienia mianem Europejskiego Partnera Roku w sektorze Application Quality Management jest aplikacja do zarządzania jakością. Pomaga ona w testowaniu oprogramowania przed wejściem na rynek i korzysta z niej już wiele przedsiębiorstw w Europie. We Francji aplikacja została wdrożona przez takie sieci handlowe jak Auchan i Carrefour oraz firmy z branży telekomunikacyjnej (np. France Telecom) i finansowej (Banque Postale, Ministerstwo Gospodarki).

Do wyróżnienia przyczyniła się współpraca polegająca na wdrożeniu przez Atos Origin oprogramowania HP Quality Center. Oprogramowanie zostało wyposażone w pierwsze dostępne na rynku funkcje zarządzania wymaganiami firmy oraz jakością, i jest w pełni zintegrowane z systemem działającym w czasie rzeczywistym.

– Atos Origin będzie kontynuować ścisłą współpracę z HP, aby zapewnić wszystkim naszym klientom korzyści płynące ze współpracy z posiadania elastycznego, otwartego i solidnego dostawcy sieci diagnostycznych – mówi Thierry Mileo, Senior Vice President Global Telecom Market Atos Origin.

Nagrody zostały przyznane podczas zjazdu EMEA HP Software Universe, odbywającego się w Wiedniu w dniach 9 – 11 grudnia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu