UniStabilny Wzrost i UniWIBID SFIO zwycięzcami swoich kategorii w rankingu Pulsu Biznesu

przez | 12/01/2009

W rankingu Pulsu Biznesu na najlepsze fundusze inwestycyjne 2008 roku dwa fundusze z oferty Union Investment TFI – UniStabilny Wzrost i UniWIBID SFIO zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.
Tytuł zarządzającego roku wśród funduszy stabilnego wzrostu przypadł Zbigniewowi Jakubowskiemu i Dariuszowi Laskowi. Kierowany przez nich subfundusz UniStabilny Wzrost najlepiej chronił i inwestował kapitał klientów, dzięki czemu jako jedyny fundusz w tej kategorii przyniósł w ubiegłym roku zysk, osiągając 4%. Jeszcze lepsze wyniki zeprezentował zarządzany przez Zbigniewa Jakubowskiego UniWIBID SFIO, który zarobił dla swoich klientów 6,4 proc.

To już kolejny w ostatnich dniach ranking, w którym Union Investment TFI znalazło się na podium. W rankingu Gazety Prawnej i Expandera Towarzystwo zostało uznane za najlepsze TFI w całym 2008 roku, a w podsumowaniu rocznego rankingu Gazety Giełdy Parkiet Union Investment TFI zajęło drugie miejsce. – Trzy niezależne rankingi i trzy miejsca na podium potwierdzają, że naszym klientom oferujemy inwestycje dostosowane do każdych warunków rynkowych – mówi Zbigniew Jakubowski, zarządzający i Wiceprezes Zarządu Union Investment TFI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.