APC Smart-UPS RT Produktem Roku 2008 według czytelników miesięcznika Networld

Firma APC by Schneider Electric, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań zasilania i chłodzenia dla systemów o znaczeniu krytycznym, otrzymała prestiżową nagrodę Produkt Roku 2008 od czytelników miesięcznika Networld dla zasilacza APC Smart-UPS RT 15 kVA i 20 kVA. Produkt ten został niekwestionowanym zwycięzcą w kategorii Systemy Ochrony Infrastruktury IT, zdobywając 22,7% głosów czytelników miesięcznika Networld. Dla porównania, produkt, który zajął drugie miejsce w plebiscycie, otrzymał 12,6% wszystkich głosów.
Plebiscyt Produkt Roku został zorganizowany przez Networld, miesięcznik profesjonalistów IT, po raz trzeci. Czytelnicy mogli w nim oddawać głos na najlepsze ich zdaniem produkty i rozwiązania dostępne na polskim rynku sieciowym i telekomunikacyjnym. Produkty zostały sklasyfikowane w 10 kategoriach konkursowych, nominacje przyznawała redakcja miesięcznika Networld. W tegorocznym konkursie wzięły udział 123 produkty i rozwiązania, oferowane przez 60 producentów i dostawców.  Niemal 60% z nich otrzymało nominacje redakcji.

– Nagroda Produkt Roku 2008 w plebiscycie miesięcznika Networld jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ przyznali ją czytelnicy – powiedziała Katarzyna Kosińska, kierownik marketingu na Europę Centralną w APC. – Oznacza to, że Smart-UPS RT cieszy się uznaniem użytkowników. Nagroda ta potwierdza, że nasze zaangażowanie w utrzymanie najwyższej jakości w oferowanych przez APC produktach jest doceniane przez rynek.

Zasilacze Smart-UPS RT o mocy 15 kVA oraz 20 kVA i rozmiarze 12U przeznaczone są do montażu w szafach przemysłowych lub wolnostojących obudowach typu wieża. Zasilacze o podwójnej konwersji napięcia umożliwiają elastyczną konfigurację faz prądu wejściowego/wyjściowego 1:1, 3:1 lub 3:3. Mogą być stosowane do zasilania pojedynczych szaf z serwerami kasetowymi, urządzeń medycznych do diagnostyki i obrazowania, telefonii IP, maszyn przemysłowych, a także rozwiązań RFID i pamięci masowych. Współpracują z różnymi systemami operacyjnymi i platformami do zarządzania siecią.

Więcej informacji o zasilaczach Smart-UPS RT oraz innych produktach APC można uzyskać pod numerem telefonu (22) 666 00 11 lub na stronie internetowej www.apc.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu