Numer 118 118 dzwoni dla WOŚP

Już po raz kolejny Eniro Polska zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku firma udostępniła numer 118 118 – dobrze poinformowany numer. Każdy, kto w dniu finału zadzwoni na numer 118 118, wesprze fundację Jurka Owsiaka. Dodatkowo w wyszukiwarce pf.pl zostanie uruchomiony serwis, w którym będzie można skorzystać ze specjalnej mapy wosp.pf.pl. Do akcji przyłączą się również pracownicy firmy, którzy jak co roku przeprowadzą zbiórkę pieniędzy.

11 stycznia br. Eniro po raz czwarty zagra z Wielką Orkiestrą Jurka Owsiaka. W dniu finału wszystkie połączenia na numer 118 118 – dobrze poinformowany numer, zostaną przekazane na konto fundacji Jurka Owsiaka. Posiadacze telefonów komórkowych w sieciach Plus, Orange i Play mogą zadzwonić, zapytać o dowolny adres, telefon, jak dotrzeć do konkretnego miejsca lub po prostu porozmawiać z konsultantem. Pieniądze zebrane ze wszystkich połączeń w tym dniu zostaną przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Internauci będą mogli korzystać ze specjalnej mapy dostępnej w dniu finału w wyszukiwarce www.pf.pl. Za stworzenie aplikacji wosp.pf.pl odpowiada firma Becomo S.A. oraz dział IT Eniro Polska. Odwiedzający serwis znajdą w nim:

  • na głównej stronie – miejsca, w których w dniu finału pojawi się Jurek Owsiak, czyli Szczecin i Warszawa (duże czerwone serca)
  • szkoły, które biorą udział w programie WOŚP – „Ratujemy i uczymy ratować” RiUR (znak kółeczka)
  • szpitale, w którym znajduje się sprzęt medyczny zakupiony przez WOŚP (symbol szpitala).

– Od kilku lat wspieramy WOŚP, a w tym roku przygotowaliśmy się jeszcze lepiej do Finału. Zaangażowaliśmy do współpracy naszych partnerów, m.in. firmę Gallup. Będzie można dzwonić pod numer 118 118, zadać dowolne pytanie, a jednocześnie wesprzeć Fundację. Udostępnimy mapę wosp.pf.pl, na której znajdzie się baza szkół i szpitali współpracujących z WOŚP. Liczymy, że uda się nam w znaczący sposób pomóc wielu dzieciakom – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor Marketingu Eniro Polska.

Tematem XVII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest „Wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci”. Tegorocznej akcji WOŚP towarzyszyć będzie również hasło „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Koszt połączenia na numer 118 118 wynosi tylko 1,43 zł netto (1,74 zł brutto) za minutę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu