Numer 118 118 dzwoni dla WOŚP

przez | 11/01/2009

Już po raz kolejny Eniro Polska zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku firma udostępniła numer 118 118 – dobrze poinformowany numer. Każdy, kto w dniu finału zadzwoni na numer 118 118, wesprze fundację Jurka Owsiaka. logo_118118Dodatkowo w wyszukiwarce pf.pl zostanie uruchomiony serwis, w którym będzie można skorzystać ze specjalnej mapy wosp.pf.pl. Do akcji przyłączą się również pracownicy firmy, którzy jak co roku przeprowadzą zbiórkę pieniędzy.

11 stycznia br. Eniro po raz czwarty zagra z Wielką Orkiestrą Jurka Owsiaka. W dniu finału wszystkie połączenia na numer 118 118 – dobrze poinformowany numer, zostaną przekazane na konto fundacji Jurka Owsiaka. Posiadacze telefonów komórkowych w sieciach Plus, Orange i Play mogą zadzwonić, zapytać o dowolny adres, telefon, jak dotrzeć do konkretnego miejsca lub po prostu porozmawiać z konsultantem. Pieniądze zebrane ze wszystkich połączeń w tym dniu zostaną przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Internauci będą mogli korzystać ze specjalnej mapy dostępnej w dniu finału w wyszukiwarce www.pf.pl. Za stworzenie aplikacji wosp.pf.pl odpowiada firma Becomo S.A. oraz dział IT Eniro Polska. Odwiedzający serwis znajdą w nim:

  • na głównej stronie – miejsca, w których w dniu finału pojawi się Jurek Owsiak, czyli Szczecin i Warszawa (duże czerwone serca)
  • szkoły, które biorą udział w programie WOŚP – „Ratujemy i uczymy ratować” RiUR (znak kółeczka)
  • szpitale, w którym znajduje się sprzęt medyczny zakupiony przez WOŚP (symbol szpitala).

– Od kilku lat wspieramy WOŚP, a w tym roku przygotowaliśmy się jeszcze lepiej do Finału. Zaangażowaliśmy do współpracy naszych partnerów, m.in. firmę Gallup. Będzie można dzwonić pod numer 118 118, zadać dowolne pytanie, a jednocześnie wesprzeć Fundację. Udostępnimy mapę wosp.pf.pl, na której znajdzie się baza szkół i szpitali współpracujących z WOŚP. Liczymy, że uda się nam w znaczący sposób pomóc wielu dzieciakom – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor Marketingu Eniro Polska.

Tematem XVII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest „Wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci”. Tegorocznej akcji WOŚP towarzyszyć będzie również hasło „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Koszt połączenia na numer 118 118 wynosi tylko 1,43 zł netto (1,74 zł brutto) za minutę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.