Sony Ericsson przedstawia model C510 Cyber-shot™ i wprowadza technologię Smile Shutter™

przez | 09/01/2009

Sony Ericsson wprowadza dziś model C510 Cyber-shot™ z technologią Smile Shutter™. Technologia Smile Shutter™ zostanie również dodana do telefonu C905 Cyber-shot™ wyposażonego w aparat fotograficzny o rozdzielczości 8.1 megapikseli, wprowadzonego na rynek w listopadzie 2008 roku.

Sony Ericsson wprowadza dziś na rynek piękny i prosty telefon C510 Cyber-shot™. Jest to ekonomiczna wersja telefonu z kategorii Cyber-shot™ wyposażona w aplikację Smile Shutter™. Aplikację tą dodano także do telefonu C905 Cyber-shot™, który obecnie znajduje się na szczycie list przebojów na świecie.

Firma Sony Ericsson sprzedała 32 miliony aparatów telefonicznych z oferty Cyber-shot™ na świecie. Tym samym potwierdziła swoją wiodącą pozycję na rynku w udostępnianiu ekscytującej nowej technologii fotograficznej w telefonii komórkowej odbiorcom z całego świata.

Wprowadzenie do oferty telefonu C510 Cyber-shot™ przyczyni się do upowszechnienia telefonu marki Sony Ericsson, wyposażonego w aparat fotograficzny, szerokiemu gronu odbiorców na całym świecie.

Teraz jeszcze więcej odbiorców może cieszyć się telefonem Cyber-shot™ , który zapewnia użytkownikom wysokiej jakości doświadczenia w robieniu zdjęć. Sony Ericsson utrzymuje wiodącą pozycję, jeśli chodzi o wzornictwo, innowacyjność, a także solidność wykonania. Współpracuje z najlepszymi partnerami w branży, aby zapewnić zarówno dotychczasowym klientom, jak i klientom z nowych rynków, sposobność cieszenia się udogodnieniami mobilnej fotografii.

Dostępny model C510 Cyber-shot™ jest wypełniony po brzegi najwyższej jakości technologiami przetwarzania obrazu i umieszczony w stylowej obudowie o wzornictwie, jakiego można oczekiwać od Sony Ericsson.

Piękny i prosty model C510 Cyber shot™ posiada cechy takie jak:

 • Niezawodny aparat fotograficzny Cyber-shot™ o rozdzielczości 3.2 megapikseli
 • Smile Shutter™ – inteligentna technologia, która wykrywa uśmiech u osoby i natychmiast wykonuje zdjęcie!
 • Face Detection – technologia ogniskowania obejmująca do trzech twarzy jednocześnie
 • Autorotacja – zmiana widoku pomiędzy poziomym a pionowym poprzez obracanie telefonu komórkowego
 • Snapfish by HP – uprzednio zainstalowana aplikacja pozwala użytkownikom wysyłać zamówienia z telefonu do Snapfish i otrzymywać doskonałej jakości wydruki fotografii dostarczane do domu
 • obsługa YouTube™ – wgrywaj swoje filmy wideo i obrazy prosto do sieci
 • Photo Fix – dobieraj poziom światła, jasności i kontrastu
 • Rozmowa SMS – zobacz od razu całą swoją historię rozmowy powstałą z wiadomości SMS
 • Przesuwana osłona soczewki i oświetlone skróty do przetwarzania obrazu
 • Auto focus – zrób najlepsze zdjęcie

„Od chwili powstania firmy jesteśmy postrzegani jako liderzy i twórcy innowacyjnych rozwiązań w segmencie telefonów z aparatem fotograficznym”, powiedział Sven Totté, Head of Imaging Marketing w Sony Ericsson. „Teraz mamy przyjemność przedstawić ekonomiczny model C510 Cyber-shot™ , który zawiera mnóstwo nowych funkcji, tradycyjnie znajdujących się w telefonach wyższej klasy. Aplikacja taka jak Smile Shutter™, integracja z YouTube czy ze Snapfish by HP sprawiają, że model C510 Cyber-shot™ jest telefonem komórkowym, który naprawdę sprawi wiele radości użytkownikowi. Ten telefon pozwoli nam podbić nowe rynki i przekonać nowych odbiorców do doświadczeń, które zapewnia telefonu spod znaku Cyber-shot™.”

Aktualizacja C905 Cyber-shot™

Telefon C905 Cyber-shot™ jest teraz jeszcze bardziej atrakcyjny, dzięki nowemu oprogramowaniu przedstawionemu dziś przez Sony Ericsson. Ten telefon, wyposażony w aparat fotograficzny 8.1 megapikseli, został wspaniale przyjęty na całym świecie.

Oprogramowanie zostało opracowane, aby dołączyć dodatkową wartość do doświadczenia użytkownika telefonu posiadającego aparat fotograficzny. Odbiorcy, którzy już posiadają telefon C905 Cyber-shot™ teraz będą mogli łatwo pobierać nowe aplikacje już od lutego 2009 poprzez stronę: www.sonyericsson.com .

Uwiecznij spontaniczne momenty przy pomocy udoskonalonego telefonu C905 Cyber-shot™, który posiada:

 • Smile Shutter™
 • YouTube™
 • WayFinder 8
 • Snapfish by HP – wysokiej jakości, najbardziej wartościowe wydruki zdjęć. Składaj zamówienia na zdjęcia bezpośrednio przez telefon – nie będą potrzebne żadne karty pamięci, kable czy przegrywanie na inny nośnik.
 • Historie konwersacji SMS/ MMS – użytkownicy mogą przełączać się pomiędzy zwykłą skrzynką wiadomości, a trybem „conversation chat”, gdzie będą mieli jak na dłoni całą historię rozmowy.

Również dzisiaj wprowadzony został nowy, kolorowy telefon C905 Cyber-shot™, Tender Rose, który będzie dostępny od 1 kwartału 2009 na wybranych rynkach, a także nowy statyw do telefonu IM502, dostępny już od dziś.

Model C510 Cyber-shot™ posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS/HSPA 850/1900/2100. C510 Cyber-shot™ będzie dostępny na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2009 w kolorach Future Black i Radiation Silver.