Oferta DIALOGu wśród najlepszych produktów dla biznesu

Usługi dla biznesu Telefonii DIALOG SA zostały nagrodzone w pierwszym rankingu Gazety Finansowej „Najlepsze Produkty dla Biznesu 2008-2009”.

Redakcja „Gazety Finansowej” doceniła firmy, które najbardziej wyróżniają się na rynku swoją biznesową ofertą. Nagrodziła te, które mają bogatą ofertę, innowacyjne rozwiązania, odznaczają się dużym profesjonalizmem i wiarygodnością. Zdobywając wyróżnienie „GF”, Telefonia DIALOG SA po raz kolejny dowiodła innowacyjnej, uczciwej i rzetelnej obecności w polskim biznesie.

– To znakomita informacja dla naszych klientów i partnerów. DIALOG doskonale wie, że miano lidera innowacji zobowiązuje – podkreśla Piotr Mazurkiewicz, prezes Zarządu Telefonii DIALOG SA. – Wyróżnienie „Gazety Finansowej” to ważna dla nas nagroda i jednocześnie silna motywacja do dalszego podnoszenia standardów, zarówno w zakresie rozwiązań produktowych, jak i jakości obsługi partnerów biznesowych – dodaje.

Telefonia DIALOG SA jest liderem nowoczesnych, niezawodnych i skutecznych rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje indywidualne i elastyczne rozwiązania, które zapewniają efektywną komunikację na każdym poziomie. Usługi DIALOGu dla biznesu, w tym: usługi głosowe, dostęp do internetu, transmisję danych i usługi ponadstandardowe, zdobyły uznanie kilkudziesięciu tysięcy firm, a liczba zadowolonych abonentów biznesowych sukcesywnie rośnie.

Tytuł „Najlepszego Produktu dla Biznesu 2008-2009” uzupełnia wachlarz nagród zdobytych przez Spółkę w 2008 r.: „Lider Innowacyjności”, „Dolnośląski Gryf” i Certyfikat Rzetelności Płatniczej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu