Nowości firmy Viessmann – kompletny zestaw solarny – najlepsza lokata kapitału

przez | 09/01/2009

Na początek Nowego Roku firma Viessmann wprowadziła do oferty nowy zestaw kolektorów słonecznych w atrakcyjnej cenie 7777 złotych. Kompletny zestaw z dwoma kolektorami Vitosol 100- F, zawiera również biwalentny 300 litrowy zbiornik  ciepłej wody użytkowej zestaw montażowy, wraz z regulatorem i kompletną stacją pompowa – Solar Divicon.

Tak skonfigurowana instalacja solarna przyniesie oszczędności do ok. 60 % w ogrzewaniu ciepłej wody w ciągu roku a w miesiącach letnich słońce może nawet w 100 % ogrzać wodę użytkową. Jak przełożyć to na konkretną kwotę i realną oszczędność szczególnie w aspekcie rosnących cen gazu i konieczności efektywnego korzystania z jego zasobów?

Solarny Fundusz inwestycyjny – Jaki jest czas zwrotu inwestycji ?

Ceny paliw każdego roku rosną pojawia się również problem z dostępnością np. gazu czy oleju – słońce nie wystawia rachunków a dzieki jego bezgranicznej energii może przełożyć się wprost na nasze zyski.

Nowy zestaw kolektorów słonecznych firmy Viessmann to najlepsza inwestycja, która będzie prznosić stale rosnące zyski przez 20 lat i dłużej. Zyski bez opodatkowania, zyski nie wymagające specjalistycnej wiedzy. Prosty okres zwrotu nowej instalacji solarnej wyniesie w zależości od podstawowego źródła ciepła od 5,5 do 8,5 roku.

Wybierając „solarny zestaw siódemkowy” klienci nie tylko oszczędzają pieniądze i energię, ale także chronią środowisko naturalne przed nadmierną emisją CO2.