Nowe twarze w Grupie Adweb

Grupa Adweb rośnie w siłę – wraz z pierwszymi dniami 2009 roku jej szeregi zostały zasilone przez nowe osoby.

Tomasz Zawada, który objął stanowisko Marketing&PR Assistant, będzie odpowiedzialny za kontakty z klientami, prowadzenie działań wizerunkowych agencji oraz przygotowanie ofert. Tomasz jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, gdzie ukończył studia z zakresu komunikacji kulturowej. W branży PR stawia pierwsze kroki, a prywatnie tworzy scenariusz serialu animowanego dla telewizji TVS.

Wzmocnieniu uległ również dział IT, do którego dołączyły dwie osoby. Maria Kinel jako Junior Technical Support Specialist zajmie się bieżącą obsługą klienta hostingowo–domenowego oraz supportem technicznym.  Dominik Smaga, nowy Junior Apliccation Developer, będzie odpowiedzialny za programowanie aplikacji webowych, głównie przy użyciu php5 i jego komponentów.

Cała trójka objęła stanowiska w ramach rekrutacji wewnętrznej, zostając w agencji po odbyciu stażu. Program staży i praktyk – którym niedawno zainteresował się nawet krakowski oddział telewizji TVP Info – jest prowadzony przez Grupę Adweb od ponad dwóch lat. Od tamtej pory w agencji znalazło stałe zatrudnienie kilkanaście utalentowanych młodych osób, które zdecydowały się powiązać swoją karierę z branżą reklamową i technologiami internetowymi.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Grupa Adweb planuje kolejne rekrutacje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu