Glukometry Genexo

Samokontrola cukrzycy korzystnie wpływa na poprawę wyników leczenia a jej dokonywanie nie jest trudne.

Genexo Pharmaceuticals Sp. z o. o. posiada w swojej ofercie nowoczesne glukometry biosensoryczne przeznaczone do samokontroli dla pacjentów z cukrzycą do użytku zarówno w warunkach domowych jak i szpitalnych. Posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości EN ISO 9001 i EN ISO 13485.

Krótki czas pomiaru i funkcję ostrzeżenia ketonowego (alarmuje, kiedy poziom cukru we krwi osiągnął wartość powyżej 240 mg/dl). Wszystkie glukometry Genexo podają jako wynik badania stężenie glukozy w osoczu krwi (tzw. plasma equivalent units) – zgodnie z zaleceniami PTD.

Glukometr Glucosense jest przeznaczony dla osób ceniących sobie prostotę i funkcjonalność. Posiada duży i czytelny wyświetlacz, dzięki czemu wyniki pomiarów są dobrze widoczne.

Nowoczesną a zarazem dyskretną linią wyróżnia się Glucosense Pro. Zapewnia łatwość wykonania badania w każdym miejscu. Posiada specjalnie wyprofilowane miejsce na pasek.

Najnowszym systemem monitorującym stężenie glukozy we krwi jest iXell. Miarą postępu jest zastosowana w nim możliwość badania krwi pobranej z innego miejsca w organizmie niż opuszka palca (AST – alternatywne miejsca nakłucia). Pomiaru dokonuje się w prosty sposób – nie wymaga stosowania paska kodowego. Wyróżnia się także funkcją automatycznego wyrzutu paska testowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu