1% podatku dla Fundacji „Dom w Łodzi”

przez | 09/01/2009

Podobnie jak rok temu, korzystając z okazji przesyłania świątecznych życzeń, Digital One zachęca do wsparcia dzieci z Fundacji „Dom w Łodzi”. Fundacja działa od sierpnia 2006 roku, jest organizacją pożytku publicznego i zapewnia bezpieczeństwo oraz wychowanie 9 dzieciom, cierpiącym na przewlekłe schorzenia. Fundacja umożliwia prawidłowy rozwój w małej, prawie rodzinnej, społeczności, co jest wyjątkowo potrzebne po długich pobytach w szpitalach i większych placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Tym razem Digital One stara się nakłonić przyjaciół, partnerów i znajomych do przekazania na rzecz Fundacji 1% podatku. Na specjalnej, gwiazdkowej stronie www.xmas.digitalone.pl można przekonać się o tym, że nawet drobne gesty mają wielki sens, a kiedy wykona je  więcej osób, stają się „nieziemską siłą”. Znajdują się tutaj szczegóły akcji, dokładna instrukcja dotycząca tego, jak przekazać 1% podatku oraz zdjęcia z ubiegłorocznych Świąt Bożego Narodzenia w domu Fundacji.

„Świąteczny webspecial jest początkiem akcji, która potrwa do końca kwietnia, czyli do ostatniego dnia składania rocznych zeznań podatkowych.  Mam nadzieję, że xmas.digitalone.pl przyczyni się do wielu dobrych uczynków w ramach noworocznych postanowień” – mówi Olgierd Cygan CEO/Managing Partner Digital One.