Wysokie oceny dla rozwiązania Lawson Fashion PLM w testach przeprowadzonych przez niezależny serwis WhichPLM.com

Firma Lawson Software poinformowała o uzyskaniu przez rozwiązanie Lawson Fashion PLM (z ang. Product Lifecycle Management, zarządzanie cyklem życia produktu) najwyższych ocen w dwóch kategoriach. Testy porównawcze przeprowadzane były przez niezależny serwis internetowy WhichPLM.com, stworzony przez specjalistów ds. zarządzania cyklem życia produktów, aby pomóc przedsiębiorstwom w poszukiwaniu odpowiedniego rozwiązania PLM.

Firma Lawson oraz rozwiązanie Lawson Fashion PLM uzyskały pierwsze miejsce w kategorii „Rozwój” i znalazły się w ścisłej czołówce w kategorii „Funkcjonalność”. W kategorii „Rozwój” brano pod uwagę fundusze przeznaczane przez dostawców technologii na badania i rozwój w projektach powiązanych z zarządzaniem cyklem życia produktu, a także zaangażowanie danego producenta w rozwój procesów specyficznych dla regionu. Badano także, w jakim stopniu dane rozwiązanie spełnia wymagania branży odzieżowej, takie jak: projektowanie szczegółowych szkiców produktów, optymalizacja produkcji, zaopatrzenie, zarządzanie produktami, materiałami i wykończeniem, przepływ pracy i sporządzanie raportów. Rozwiązanie Lawson Fashion PLM otrzymało też wysokie oceny w innych kategoriach rankingu.

Lawson Fashion PLM to wszechstronne narzędzie dla sprzedawców detalicznych i producentów odzieży, obuwia, wyrobów tekstylnych i akcesoriów. Jest to elastyczny, przeznaczony do pracy zespołowej pakiet aplikacji internetowych, który ułatwia zarządzanie produktami na wszystkich etapach, od projektowania do produkcji. Rozwiązanie Lawson Fashion PLM umożliwia skrócenie czasu opracowywania nowych produktów, poprawę jakości i obniżenie kosztów ponoszonych przez producentów, właścicieli marek i sprzedawców detalicznych.

–Testy porównawcze WhichPLM.com to kolejne potwierdzenie wysokiej jakości i wszechstronności rozwiązania Lawson Fashion PLM – powiedział Mikael Anden, wiceprezes działu sprzedaży w firmie Lawson. – Uważamy, że serwis WhichPLM.com może być ważnym źródłem informacji dla wszystkich firm z branży odzieżowej zainteresowanych rozwiązaniami PLM – dodał Mikael Anden.

– Przeprowadzone przez nas testy porównawcze objęły wielu czołowych dostawców rozwiązań PLM i były nadzwyczaj dokładne. Ocena dostawcy i jego produktu była przyznawana na podstawie ponad 650 pytań – powiedział Perry Bonney, dyrektor WhichPLM.com.

Więcej informacji na temat wyników testów porównawczych można znaleźć pod adresem www.whichplm.com/lawson. Informacje na temat rozwiązania Lawson Fashion PLM i innych produktów z serii Lawson Fashion są dostępne pod adresem www.lawson.com/fashion.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu