Betaplaneta rozpoczyna współpracę z siecią Ad-Vice

Do grona witryn zrzeszonych w sieci reklamowej Ad-Vice dołączył nowy, cieszący się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców serwis o grach dla najmłodszych – www.betaplaneta.pl.

– Zainteresowanie reklamodawców stronami adresowanymi do najmłodszych konsumentów jest niezmiennie wysokie. Betaplaneta to target, który wyróżnia się spośród innych stron poświęconych dziecięcej rozrywce. Publikowane tutaj treści są nie tylko interaktywne – mam na myśli m. in. możliwość komentowania przez najmłodszych prezentowanych gier – ale także edukacyjne, co wpływa znacząco na pozytywne postrzeganie strony przez rodziców. Na Betaplanecie „ląduje” więc drugi istotny target dla reklamodawców – opiekunowie i rodzice, którzy mogą równie aktywnie jak ich dzieci uczestniczyć w życiu mieszkańców Betaplanety. Wielkość branży gier komputerowych na naszym rynku potwierdza zainteresowanie Polaków tematem, a jednocześnie jest sygnałem dla reklamodawców odnośnie atrakcyjności kierowania przekazu reklamowego do graczy i ich rodzin – podpisanie umowy z Betaplanetą komentuje Bartosz Wieczorek, Prezes Zarządu Ad-Vice.

Betaplaneta to miejsce spotkań dzieci i rodziców z produktami firmy Cenega, ale nie tylko. Odwiedzając stronę trafiamy w miejsce doskonałej intelektualnej rozrywki dla młodych internautów w wieku 7-12 lat. Na dzieci czeka tu wiele konkursów, komiks  z przygodami B.TY i D.MO, forum dyskusyjne, gry fleszowe i wiele innych, publikowanych regularnie niespodzianek.

Jednocześnie Betaplaneta to nieocenione źródło informacji i porad dla rodziców. Na Betaplanecie wydzielono dla opiekunów osobne sekcje, m.in.: zdrowe dziecko, bezpieczna gra, bezpieczna strona, forum dyskusyjne. Rodzice mogą korzystać z porad psychologa i ekspertów dziedzin, które dotykają problemu wychowywania dzieci.

– Jeżeli jednym z postanowień noworocznych rodziców jest większy nadzór nad tym, co ich pociechy oglądają w sieci i wybór stron bezpiecznych, a zarazem gwarantujących wyśmienitą zabawę, szczerze polecam Betaplanetę – mówi Joanna Hutyra, Key Account Executive, Cenega. Współpraca z siecią reklamy internetowej Ad-Vice pozwoli nam na szybszy rozwój, a także na prezentowanie na naszym serwisie reklam najwyższej jakości, odpowiadających zainteresowaniom grup celowych: dzieci i rodziców.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu