SuperZima2009 w Twoim obiektywie

Od 6 stycznia można zgłaszać swoje prace do konkursu fotograficznego SuperZima2009, organizowanego przez serwis Superfoto.pl. Zapraszamy do przesyłania zdjęć nawiązujących do zimowej scenerii, sportów i zabaw na śniegu. Na prace jury czeka do 30 marca, a 14 kwietnia ogłosi werdykt. Zwycięzca otrzyma cyfrowy aparat marki Panasonic DMC-LS80.

Do konkursu SuperZima2009 fotolab Superfoto.pl zaprasza wszystkich swoich użytkowników. Zdjęcia będą oceniane przez jury i przez internautów w jednej kategorii. Jak zawsze liczyć się będzie wartość artystyczna prac, kompozycja, ciekawe ujęcie tematu. Po raz pierwszy do rywalizacji zostały dopuszczone zdjęcia obrobione komputerowo.

Uczestnicy konkursu SuperZima 2009 będą walczyć o 6 nagród, trzy przyznawane przez jury oraz trzy przez internautów. Zwycięzca konkursu otrzyma cyfrowy aparat marki Panasonic DMC-LS80. Pozostali laureaci dostaną fotoalbumy, kubki z nadrukiem oraz pakiety darmowych odbitek i nagrodzone zdjęcie w antyramie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest rejestracja na stronie portalu Superfoto.pl pod adresem: http://www.superfoto.pl/rejestracja.php i zamieszczenie swoich zdjęć w galerii konkursowej. Do konkursu SuperZima2009 można zgłosić dowolną liczbę zdjęć, jednak nie więcej niż jedno dziennie. Jury nie przewiduje również przyznania więcej niż jednej nagrody dla jednego uczestnika. Zdjęcia można przesyłać od 6 stycznia do 30 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 kwietnia 2009 roku.

Jury będzie obradować w składzie: Andrzej Marczuk – ekspert Superfoto.pl, przewodniczący Jury, Maciej Zasowski – artysta grafik oraz Maciej Orzechowski – Prezes Zarządu Superfoto.pl. Najlepsze zdjęcie wybierać będą również internauci zalogowani w serwisie Superfoto.

Fotografie zgłoszone do konkursu powinny spełniać następujące warunki techniczne:

  • format pliku – JPG,
  • minimalna rozdzielczość – 1200×1600 px,
  • paleta barw – RGB,
  • zgłaszane zdjęcia nie mogą zawierać żadnych elementów dodanych na drodze obróbki elektronicznej.

Konkurs fotograficzny organizowany jest przez Superfoto.pl po raz szósty, a jego tegoroczna edycja, będzie trzecią z kolei zimową odsłoną pod hasłem SuperZima 2009.

Patronat medialny nad konkursem SuperZima2009 objęli: Foto, www.baby-shower.pl, www.digfoto.pl,

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu