Planujesz narty w Europie? Nawigacja NaviExpert optymalnym doradcą w podróży

NaviExpert, system nawigacji GPS na telefony komórkowe, spełnia oczekiwania użytkowników i tuż przed sezonem wakacyjnym poszerza Mapy Europy, o szczegółowe mapy typowych kierunków narciarskich. Na liście krajów mapy Europa Na Narty znajduje się Austria, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy oraz alpejskie części Włoch i Francji. Amatorzy białego szaleństwa planujący wyjazd na urlop zimowy powinni zapoznać się z atrakcyjną ofertą abonamentów Premium w pakiecie promocyjnym Zima jest NAVI!! Dzięki aktualnym stawkom abonamentowym można mieć stałego doradcę w podróży już od 24 groszy dziennie!

Nie  trzeba się już obawiać wysokich kosztów transmisji danych GPRS w roamingu. Koszty transmisji GPRS u poszczególnych operatorów za granicą wynoszą :

  • Era – 80 gr za 100 kB
  • Orange – 1 zł za 50 kB (w UE)
  • Play – 2 zł za 100 kB (5 gr za 10 kB w wybranych krajach )
  • Plus – 1 zł za 100 kB

Przykładowa „waga” pobrania  trasy w systemie NaviExpert z Poznania do Livigno we Włoszech/ 1099 km/ wynosi 195kB, a z Warszawy do Insbrucku /1204 km/  222kB. Przed podróżą radzimy  jednak indywidualnie sprawdzić koszty transmisji GPRS, ponieważ są one różne w zależności od wybranej taryfy usług operatorskich oraz cen promocyjnych pakietów transmisji danych GPRS.

Potencjalni użytkownicy nawigacji GPS mogą skorzystać z zimowej okazji i nabyć roczny lub dwuletni abonament Premium z unikalną technologią Community Traffic, dopakowany atrakcyjnymi prezentami. Prezentem pierwszym jest obniżona cena abonamentu o ponad 30 %. Prezentem drugim jest miesięczny abonament europejski z mapą Europa na narty dodany do promocyjnej ceny abonamentu Premium 12 oraz dwumiesięczny abonament europejski z mapą Europa na narty dodany do promocyjnej ceny abonamentu Premium 24. Prezentem trzecim jest półroczna prenumerata miesięcznika Top Gear.

Aktualne ceny abonamentów w promocji Zima jest NAVI!!

  • Abonament Premium 12 miesięcy 149 PLN zamiast 199 PLN
  • Abonament Premium 24 miesiące 169 PLN zamiast 249 PLN

Posiadacze większości telefonów komórkowych z łatwością i bezpłatnie mogą pobrać na telefon aplikację nawigacji, a następnie analizując plany podróży wybrać stosowny abonament i aktywować usługę na www.naviepert.pl/kup/cennik-on-line.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu