Od Antarktydy po Saharę

Nowa linia komputerów R Series Datalogic Mobile gwarantuje maksimum wydajności i niezawodności w najtrudniejszych warunkach środowiskowych od -30º do +50º C.

Datalogic Mobile wprowadza linię komputerów R Series przeznaczoną dla pojazdów magazynowych. Urządzenia charakteryzują się dużą wytrzymałością i wszechstronnością potwierdzając tym samym koncentrację firmy Datalogic Mobile na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do zastosowań logistycznych i przemysłowych.

Nowa linia komputerów R Series dostosowana jest do użytkowania w centrach dystrybucyjnych i magazynowych oraz środowiskach produkcyjnych. Komputery R Series zwiększają efektywność poprzez redukcję błędów w trakcie procesów składowania, przesunięć i przygotowania wysyłek.

Zaprojektowana do zapewnienia maksymalnej efektywności i niezawodności w najtrudniejszych środowiskach linia komputerów przemysłowych R Series wyznacza standardy wytrzymałości urządzeń tego typu w branży. Zastosowana obudowa aluminiowa amortyzuje wstrząsy i wibracje naturalne dla pojazdów o sztywnym zawieszeniu, a wyjątkowa technologia i montaż wyświetlacza w urządzeniu zabezpieczają go przed niewłaściwym użytkowaniem. Zabezpieczenia IP komputerów R Series czynią je odpornymi na zapylenie, wilgoć i agresywne środki czyszczące, a wbudowana grzałka zapewnia możliwość pracy w temperaturach ujemnych nawet do -30st.C.

Wszechstronne komputery R Series dostępne są w trzech różnych rozmiarach, pozwalających między innymi na montaż nawet na małych powierzchniach. Wprowadzanie danych odbywa się poprzez 25 klawiszy, podłączony czytnik kodów kreskowych lub pełną zewnętrzną klawiaturę lub dostarczaną w standardzie dedykowaną klawiaturę software’ową (obsługującą 8 języków).

Porównując większość wykorzystywanych na rynku rozwiązań, komputery R Series zwiększają i przyspieszają zwroty inwestycyjne (ROI) dzięki łatwości wdrożenia i uruchomienia, prostocie bieżącej obsługi oraz zarządzania w trakcie użytkowania. Dodatkową korzyścią jest standardowość urządzenia, które wyposażone jest w system operacyjny Windows CE i procesor XScale a ponadto bez dodatkowych kosztów pakiet narzędziowy Datalogic Utilities i Wavelink Powered zawierający zainstalowane i licencjonowane aplikacje Wavelink Avalanche oraz Terminal Emulation.

Podsumowując, komputery R Series instalowane w pojazdach odpowiadają specjalnym wymogom klientów, poczynając od odpowiedniego kształtu i rozmiaru, aż po gwarancje najbardziej odpowiedniej i pełnej odpowiedzi na potrzebę, zwiększenia wydajności i niezawodności poddane nawet ekstremalnym warunkom środowiskowym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu