Jeszcze więcej nowych wagonów Wars

przez | 07/01/2009

Od połowy grudnia br. do programu Nowej Linii Obsługi dołączyły kolejne wagony WARS. Kursują na 42 relacjach w całej Polsce. Jest to kolejny etap restrukturyzacji przedsiębiorstwa WARS i odświeżenia wizerunku marki.

Wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy pociągów na trasach w całej Polsce pojawiły się kolejne wagony WARS z odświeżonymi wnętrzami. Tym samym program Nowej Linii Obsługi objął łącznie w 42 relacje krajowe i międzynarodowe.

Jest to kolejny etap restrukturyzacji spółki. W pełni zrealizowaliśmy zaplanowane na ten rok działania. Od grudnia pasażerowie mogą podróżować z nowym WARS-em na ponad połowie relacji obsługiwanych przez spółkę – powiedział Zbigniew Terek, Prezes Zarządu WARS S.A.

Wśród relacji obsługiwanych przez wagony należące do Nowej Linii Obsługi znalazły się m.in. pociągi na trasie Warszawa – Poznań, Warszawa – Kraków, Warszawa – Szczecin, Warszawa – Wrocław, Kraków – Wrocław, Kraków – Gdynia, Warszawa – Berlin, Warszawa – Wiedeń, Warszawa – Zakopane, Warszawa – Krynica czy Bydgoszcz – Zakopane.

Nowa Linia Obsługi to wspólna nazwa dla działań mających na celu lepsze dostosowanie poziomu usług świadczonych przez Wars do oczekiwań podróżnych. NLO to oprócz modernizacji wagonów, nowe menu, nowa zastawa stołowa, nowe stroje pracowników, a także system szkoleń. W celu łatwiejszej identyfikacji przez podróżnych wszystkie wagony należące do NLO oznaczane są nowym logo WARS.