Gadu-Gadu ociepla w mroźne dni

Gadu-Gadu (GG) oferujące komunikator dla milionów Polaków apeluje do internautów, aby w mroźne zimowe dni i wieczory rozgrzewali się również przy gorących rozmowach internetowych poprzez komunikator GG.

Codziennie przez komunikator GG rozmawia ponad 2 miliony osób, a miesięcznie 6 milionów. Wieczorne rozmowy z wypiekami na twarzy przed monitorem to jeden ze sposobów na walkę z mrozem i pomysł na skuteczne ocieplenie kontaktów, znajomości. Korzystanie z komunikatora jest bezpłatne, zatem: do klawiatur!

– Ocieplajmy kontakty i rozgrzewajmy się również przy GG! – mówi Jarek Rybus z Gadu-Gadu, który dzisiaj postanowił ocieplić się gorącymi rozmowami na GG ze znajomymi. – Gorące rozmowy na GG roztopią mrozy.

Według statystyk, z Gadu-Gadu korzysta się najczęściej w godzinach pracy, a następnie popołudniami i wieczorami po powrocie do domu.

Gadu-Gadu (GG) – z komunikatora Gadu-Gadu korzysta już co drugi polski internauta. Łącznie miesięcznie przez GG rozmawia 6 mln osób. Program jest łatwy w obsłudze i przystępny, zarówno dla początkujących internautów, jak i dla zaawansowanych miłośników Internetu. Gadu-Gadu coraz częściej służy do komunikacji w pracy, w szkole, jak i administracji. Specjalne numery GG posiadają liczne instytucje, osobistości, jak i redakcje popularnych mediów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu