Comarch przedłużył umowę na ECOD Agent z firmą Mieszko

przez | 07/01/2009

Comarch i Mieszko SA podpisały aneks przedłużający współpracę w zakresie systemu wsparcia przedstawicieli handlowych ECOD Agent. System Comarch ECOD Agent działa w firmie Mieszko już od 2002 roku i skutecznie wspiera pracę przeszło 120 użytkowników, ułatwiając i optymalizując ich pracę.

– System Comarch ECOD Agent jest podstawowym narzędziem pracy naszych sił sprzedaży, automatyzuje podstawowe czynności wykonywane przez przedstawicieli handlowych, takie jak sprzedaż, wysyłanie zleceń dostaw do hurtowni czy bieżące raportowanie obsługiwanych klientów. System wspiera przedstawicieli handlowych działających zarówno na rynku hurtowym, jak i w kanale sieci handlowych – mówi Gerard Prasek, Dyrektor Sprzedaży Krajowej Mieszko SA.

– Przedłużenie współpracy między naszymi firmami wskazuje na duże zaufanie, jakim cieszy się Comarch oraz rozwiązanie Comarch ECOD Agent. Mieszko korzysta również z innych rozwiązań z grupy ECOD, m.in. w zakresie elektronicznej komunikacji EDI z największymi sieciami handlowymi (ECOD Operator) – mówi Marcin Warwas, Wiceprezes Comarch odpowiedzialny za Sektor Usługi.

ECOD Agent to kompleksowy, profesjonalny system wsparcia sprzedaży klasy Sales Force Automation, zapewniający kompleksową obsługę punktu sprzedaży przez mobilnych przedstawicieli handlowych. System jest częścią szerokiej oferty produktów z rodziny ECOD.