Zwycięski kalendarz Asseco Business Solutions na 2009 rok

6 stycznia br. odbyła się prezentacja najnowszego kalendarza z udziałem zawodniczek najlepszej w Polsce kobiecej drużyny piłki ręcznej SPR Asseco BS Lublin. Publikacja jest przedsięwzięciem głównych sponsorów drużyny – lidera rozwiązań informatycznych dla biznesu, firmy Asseco Business Solutions oraz Zakładów Azotowych Puławy – filara polskiego przemysłu nawozowo-chemicznego.

Tegoroczna, trzecia publikacja kalendarza jest zatytułowana „Do zwycięstwa” i w niebanalny sposób łączy sport oraz biznes, w których sukces opiera się na tych samych zasadach, gdyż osiąga się go dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i zaangażowaniu. Poszczególne karty dzięki wystylizowanym zawodniczkom i za pomocą symboli prezentują szlachetne cechy, takie jak honor, determinacja, współpraca, precyzja czy zgranie, które liczą się zarówno w sporcie, jak i w biznesie.

Od 2007 roku wydajemy kalendarz, w którym modelkami są lubelskie piłkarki. Pomysł na tą publikację zrodził się dzięki wspólnej pasji i filozofii – walki, zaangażowania i satysfakcji z działania, które połączyły Asseco BS i szczypiornistki – mówi Maciej Maniecki, Wiceprezes Asseco Business Solutions.

Prace nad kalendarzem trwały przez prawie trzy miesiące. Projektem i produkcją zajmowała się agencja reklamowa VENA ART, której udało się osiągnąć wyjątkowy efekt dzięki połączeniu najlepszych zdjęć, odpowiednim doborze strojów, charakteryzacji oraz wykorzystaniu technologii komputerowej 3D.

Pierwsza publikacja kalendarza z udziałem drużyny SPR miała miejsce w 2007 roku i była tematycznie związana z działalnością klientów użytkujących oprogramowanie Safo. Edycja z 2008 roku to twórcze połączenie informatyki, przyszłości i kobiecego piękna. Systemy Safo zaprezentowane zostały przez zawodniczki, które wcieliły się w bohaterki z przyszłości, wykorzystujące narzędzia najwyższej technologii i myśli informatycznej.

Asseco Business Solutions od kilku już lat aktywnie wspiera mistrzynie polski w piłce ręcznej  SPR Asseco BS Lublin. Na początku sponsorem piłkarek była firma Safo. Obecnie działania te są kontynuowane przez firmę Asseco Business Solutions, w skład której w 2007 r. weszło Safo.

Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. od lat angażują się w sponsoring działalności sportowej, w tym również piłki ręcznej. Do tej pory Spółka skupiała się na wspieraniu lokalnej męskiej drużyny ekstraklasy Azoty–Puławy. W ubiegłym roku dodatkowo zdecydowaliśmy się zostać sponsorem wspierającym żeńskiej drużyny SPR. Po roku owocnej współpracy występujemy już jako główny sponsor zespołu – wyjaśnia Grzegorz Kulik, kierownik działu komunikacji „Puław”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu