Krzysztof Michniewicz Osobowością Roku według MICE Poland

Krzysztof Michniewicz, dyrektor generalny Incentive Concept Poland został Osobowością Roku 2008 w kategorii Organizator w konkursie branżowego miesięcznika MICE Poland. W pozostałych dwóch kategoriach – Zleceniodawca Roku i Menadżer Obiektu Roku – utytułowani zostali Ewa Bogusz, meetings & event manager w Servier Polska oraz Wojciech Łopaciński, dyrektor zarządzający w hotelu Filmar w Toruniu.

Spośród zgłoszeń czytelników nadsyłanych do redakcji zostało wyłonionych dziesięć osób w każdej kategorii a następnie jury w drodze głosowania wybrało zwycięzców. Konkurs miał na celu wskazanie osób, które na coraz lepiej rozwijającym się w Polsce rynku eventowym, są nie tylko profesjonalne, ale także wnoszą coś szczególnego.

– Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Szczególnie ważne także z tego powodu, że znalazłem się w bardzo doborowym gronie nominowanych do tego tytułu oraz, że konkurs odbył się po raz pierwszy. Jest to bardzo istotne wydarzenie, ponieważ potwierdza, że branża eventowa nie jest marginalna, a zaczyna stanowić ją zintegrowane i świadome swoich działań środowisko – powiedział Krzysztof Michniewicz.

Finał konkursu miał miejsce podczas gali w Patio Sensual Domu Dochodowego w Warszawie, 19 grudnia. Patronat honorowy nad konkursem objęła Polska Organizacja Turystyczna.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu