ISO pod kontrolą z Fild.NET

„ISO – lepsza kontrola nad systemem” – to temat najnowszej konferencji organizowanej przez Fild.NET, która odbędzie się 13 stycznia br. w Warszawie. W jej trakcie specjaliści zaprezentują, jak przy pomocy ogólnodostępnych narzędzi informatycznych z rodziny Microsoft Office usprawnić pracę działów zarządzania jakością ISO.

Tematyka konferencji z pewnością zainteresuje osoby zarządzające przedsiębiorstwami, które wdrożyły lub planują wdrożyć standardy zarządzania oparte o normy ISO. Podczas konferencji przedstawiciele Fild.NET – firmy specjalizującej się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft –  przedstawią możliwości i korzyści wynikające z wdrożenia systemu opartego na platformie Microsoft Office SharePoint Server 2007. Umożliwia on usprawnienie istotnych procesów związanych z tworzeniem i zarządzaniem wersjami dokumentów, zarządzaniem audytami, a także działaniami naprawczymi i korygującymi.

Gościem specjalnym konferencji oraz prelegentem wykładu inaugurującego – „Zintegrowany system zarządzania jakością jako jedno z narzędzi doskonalących organizację” –  będzie dr inż. Janusz B. Berdowski  – kierownik Zakładu Zarządzania Jakością w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, ekspert ONZ – UNIDO do spraw certyfikacji i pierwszy dyrektor Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

„Wdrożenie standardów zarządzania jakością ISO nakłada na przedsiębiorstwa wymóg stworzenia i stałej aktualizacji odpowiednich procesów. Tworzenie dokumentów, zarządzanie ich wersjami, planowanie audytów i działań naprawczych wymaga dużo czasu i jest trudne do skoordynowania. Brak jasnego i efektywnego systemu zarządzania dokumentacją i działaniami może doprowadzić do wielu problemów i narazić organizację na poważne straty. Okazuje się, że dzięki użyciu powszechnie stosowanej technologii Microsoft, można szybko i w optymalny kosztowo sposób rozwiązać większość problemów działów zarządzania jakością” – mówi Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.

Konferencja odbędzie się  13 stycznia 2009 roku w Centrum Konferencyjnym Mercedes-Benz przy ul. Gottlieba Daimlera 1 w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej informacji o konferencji można znaleźć pod adresem: http://www.fild.net/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu