Jan Jarmakowski – dyrektor do spraw finansowych i administracyjnych w Atos Origin Polska

Jan Jarmakowski pracuje w Atos Origin Polska od grudnia 2008 i pełni rolę dyrektora do spraw finansowych i administracyjnych.

Jest odpowiedzialny za pracę działów finansowego oraz administracji oraz optymalizację procesów podnoszących efektywność operacyjną. Głównym wyzwaniem w roku 2009 będzie transformacja firmy w Polsce zgodnie z wytycznymi korporacyjnego planu transformacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarach związanych z zarządzania finansami, wdrażaniem informatycznych systemów finansowych oraz poprawą efektywności organizacyjnej. Podczas swojej kariery zajmował różne stanowiska menedżerskie. Ostatnie 9 lat zdobywał doświadczenie w firmie PricewaterhouseCoopers w Polsce i za granicą, z czego przez ostatnie dwa lata jako Starszy Manager do spraw Systemów Finansowych. Odpowiadał za prowadzenie projektów wdrożeniowych regionie Europy Środkowej i Wschodniej oraz za zarządzanie zespołem wsparcia i rozwoju systemów. Jego największym osiągnięciem było wdrożenie w latach 2005-2007 systemu do zarządzania praktyką PricewaterhouseCoopers w 26 krajach regionu CEE. Wcześniej pracował dla firm Pepsico Restaurants – Tricon, BIC Polska oraz Unilever.

Mocną stroną jest doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów oraz determinacja w dążeniu do celu.

Absolwent wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, prywatnie mąż oraz ojciec Kacpra i Natalki. Interesuje się historią, szczególnie najnowszą, nurtami społeczno-ekonomicznymi oraz muzyką.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu