Poszukiwania prezentu ułatwione. Serwis świąteczny RTV EURO AGD

By | 23/12/2008

Internet Designers przygotowało świąteczną stronę dla RTV EURO AGD. Na stronie www.swieta.euro.com.pl lider rynku RTV i AGD ułatwia wybór świątecznych upominków.

Stworzony z myślą o najbliższych świętach serwis zawiera 3 główne funkcjonalności. Pierwsze z nich to wyszukiwarka prezentów. Pomaga dobrać odpowiedni prezent ze względu na płeć, wiek i zainteresowania. Kolejne to polecane prezenty i lista najchętniej kupowanych w 7 kategoriach. Dla tych szczególnie wymagających i szukających w Internecie specjalnych okazji, autorzy przygotowali kalendarz adwentowy.  W każdym dniu poprzedzającym święta upolować możemy jeden produkt w specjalnej ofercie cenowej. Lista okazji nie jest do końca znana, wskazane są jedynie planowane kategorie produktów w promocji, więc liczyć można na atrakcyjne niespodzianki.

W serwisie wybrać można prezent spośród ok. 15.000 skategoryzowanych produktów. Znajdziemy coś odpowiedniego dla najbliższych – dla maluszka, nastolatki i nastolatka, kobiety, mężczyzny, babci czy dziadka w podziale na różne kategorie. Do prezentu dołączyć można e-kartkę, wpisując własną treść życzeń. Kartki dzięki swej atrakcyjnej formie i prostemu sposobowi obsługi są przyjemnym dodatkiem.  Ta forma przesyłania sobie życzeń świątecznych i noworocznych, z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników.