Nowa reklama Link4

Rusza nowa kampania Link4. W reklamach wzięli udział dwaj znani satyrycy, twórcy legendarnego programu „Komiczny Odcinek Cykliczny”.  Spoty pojawią się w ogólnopolskich stacjach tv już 26 grudnia br.

W najnowszych reklamach Link4 wzięli udział Grzegorz Wasowski i Sławomir Szczęśniak. Znani są przede wszystkim z takich programów jak „KOC, czyli komiczny odcinek cykliczny”, czy z kultowej serii „Za chwilę dalszy ciąg programu”. Link4, zapraszając obu artystów do swojej kampanii, chciał przypomnieć ich inteligentny i przewrotny humor nawiązując bezpośrednio do konwencji ich programów telewizyjnych.

– Wasowski i Szczęśniak świetnie wpisują się w konwencję humoru opartego na grotesce oraz grze skojarzeń, a na tym nam najbardziej zależało. Swoimi skeczami obaj panowie łamali i łamią konwenanse i stereotypy. Podobnie jak Link4, który, wchodząc 6 lat temu na tradycyjny polski rynek ubezpieczeń, poszedł w poprzek ustalonym modelom sprzedaży oferując ubezpieczenia w systemie direct – mówi Agata Wiśniewska, PR Manager Link4.

Głównym celem kampanii jest zachęcenie klientów do porównywania oferty Link4 z konkurencją oraz skłonienie do bezpośredniego kontaktu pod nr 22 444 44 44 lub www.link4.pl

Kampania będzie prowadzona w wybranych stacjach ogólnopolskich oraz w internecie. Pierwsza odsłona potrwa przynajmniej miesiąc. Pomysł kreatywny nowej kampanii należy do agencji Change Communication. Spoty telewizyjne zostały nakręcone przez Papaya Films. Zakupem mediów oraz planowaniem zajął się dom mediowy MediaCom.

Spoty można znaleźć pod adresami:
http://www.youtube.com/watch?v=C5CI5nui2J8
http://www.youtube.com/watch?v=LH3JvdhmcCI

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu