Realizacje dla FoodCare

By | 18/12/2008

Agencja interaktywna OS3 multimedia nawiązała współpracę z firmą FoodCare. Na jej zlecenie wykonała serwisy produktowy dla marki Fitella www.fitella.pl oraz korporacyjny www.foodcare.pl.

Serwis www.fitella.pl jest projektem wizerunkowo – informacyjnym. Jego celem jest stworzenie platformy do komunikacji z konsumentką Fitelli w Internecie. Serwis ma być również narzędziem do budowania lojalności i wysokiej rozpoznawalności marki także w sieci. Strona stworzona jest dla i z myślą o kobietach, o czym świadczy już choćby sama lekkość i stylistyka szaty graficznej. Intro z wykorzystaniem elementów video wprowadza panie w Świat Fitelli – mody, zdrowia i sportu! W jednym miejscu serwis skupia zarówno informacje produktowe, uzupełnione o wartości kaloryczne jak i narzędzia, takie jak rozbudowany kalkulator BMI, jak i działy poświęcone modzie, psychotestom i mężczyznom. Dodatkowym elementem, pozwalającym na zbudowanie  społeczności wokół marki jest Dziennik. Internautki mogą umieszczać w nim swoje wpisy i zdjęcia oraz komentować wpisy innych. Dziennik to część serwisu, która będzie dynamicznie rozbudowywana oraz wykorzystywana jako narzędzie do prowadzenia konkursów zaplanowanych na  przyszły rok.

„Od zawsze stawiamy na skuteczność, a w obecnej sytuacji rynkowej ma ona szczególnie duże znaczenie dla naszych Klientów. Dlatego tak ważnym jest emocjonalne zaangażowanie konsumentów w świat marek, co w kluczowych momentach przekłada się na ich lojalność – zwłaszcza w przypadku serwisów produktowych. Między innymi dlatego postanowiliśmy wykorzystać wideo, które jest atraktorem uwagi, wywołuje emocje i wydłuża czas obcowania konsumentek z marką” – powiedział Marcin Maj, Dyrektor Zarządzający OS3 multimedia.

Celem stworzenia www.foodcare.pl było prowadzenie przez firmę transparentnej polityki informacyjnej oraz zaprezentowanie wszystkich marek z portfolio FoodCare czyli Gellwe, Tiger i Fitella. Zgodnie z przyświecającymi serwisowi założeniami OS3 multimedia zaplanowała przejrzysty układ informacji.

Oba serwisy, www.foodcare.pl oraz www.fitella.pl, zostały oparte o autorski system CMS stworzony przez agencję OS3 multimedia. Jego modułowa budowa pozwoliła na dostosowanie panelu administracyjnego do różnych potrzeb wynikających ze specyfiki poszczególnych stron, pozwala na bezproblemowe i szybkie aktualizowanie serwisów o nowe materiały.