Sympatia.pl licytuje spotkanie z Omeną Mensah

Należący do Grupy Onet.pl SA  randkowy serwis Sympatia.pl we współpracy z Allegro, TVN Style i Fundacją TVN „Nie jesteś sam” przygotował cykl spotkań z gwiazdami. Pierwsze, z popularną i lubianą  gwiazdą TVN Omeną Mensah, odbędzie się 15 stycznia.

Licytacja spotkania trwa od 16 do 30 grudnia, dostępna jest pod adresem: http://sympatia.onet.pl/spotkanie_z_gwiazda.html

Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę, spotka się z Omeną Mensah – prowadzącą program „Kuchnia czynna całą dobę” w TVN Style.  Zwycięzca będzie mógł zabrać na kolację również trójkę swoich przyjaciół.

Pieniądze z aukcji trafią do potrzebujących – podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, która od 2001 roku pomaga chorym dzieciom, osobom starszym i samotnym w całej Polsce, wspiera szpitale i ośrodki pomocy, kupuje sprzęt medyczny i pomaga w remontach specjalistycznych klinik szpitalnych.

Serwis Sympatia.pl jest miejscem, gdzie ludzie poznają się, nawiązują przyjaźnie, odnajdują swoją miłość. Tworząc cykl spotkań z gwiazdami dajemy użytkownikom  możliwość poznawania także ludzi sławnych i lubianych. Nasza aukcja charytatywna, to dla internautów możliwość przeżycia ciekawej przygody i równocześnie wsparcie dla potrzebujących – mówi Agata Wajda-Kucharzyk, kierownik serwisu Sympatia.pl .

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkie są potrzeby, między innymi podopiecznych Fundacji TVN ”Nie jesteś sam”. Przede wszystkim chodzi o dzieciaki, które szczególnie teraz, w świątecznym czasie, bardzo nas potrzebują. Gorąco zachęcam wszystkich internautów, aby spróbowali swoich sił w aukcyjnych zmaganiach i spotkali się ze mną na noworocznej kolacji. To pierwszy  projekt serwisu Sympatia, jestem więc bardzo ciekawa, kim będą moi towarzysze spotkania i o co będą chcieli mnie zapytać – mówi z uśmiechem Omenaa Mensah.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu