System motywacyjny dla firm w Odpoczne.pl

Internetowe biuro podróży Odpoczne.pl wprowadziło system bonów turystycznych, pozwalający na motywowanie pracowników i kontrahentów oraz wspierający działania marketingowe i sprzedażowe przedsiębiorstw. Bony Firmowe Odpoczne.pl pozwalają na dokonanie płatności za usługi oferowane przez kilkudziesięciu renomowanych touroperatorów.

Bony mogą zostać wykorzystane na niemal każdą wycieczkę dostępną w serwisie Odpoczne.pl. Posiadacz bonu ma możliwość skorzystania z ponad 150 tys. wycieczek w sezonie zimowym lub letnim, i dokonania za nią płatności z każdego miejsca na świecie – za pośrednictwem internetu lub kontaktując się z call center. Wśród współpracujących z serwisem Odpoczne.pl touroperatorów znajdują się m.in.: Adriatyk, Alfa Star, Ecco Holiday, Ecco Travel, GTI Travel, Grecos Holiday, Itaka, Necermann, Orbis Travel, Orka Travel, Rainbow Tours, Sun&Sun, Selectours, Touristik, Travel Time i wiele innych.

– Niejednokrotnie podczas podejmowania decyzji odnośnie nagrody w konkursie czy podarunku firmowego, stajemy przed niemałym dylematem – co takiego kupić? – mówi Marcin Olczykowski, właściciel serwisu Odpoczne.pl. – Bony są znakomitym rozwiązaniem, ponieważ umożliwiają obdarowanej przez nas osobie wykorzystania prezentu w dowolnym czasie, a jednocześnie dajemy mu możliwość tego, o czym marzy chyba każdy – po prostu wypoczynku – przekonuje Olczykowski.

Bony mogą zostać wykorzystane w programach lojalnościowych, konkursach i innych akcjach promocyjnych skierowanych do klientów firmy, a przez to mogą mieć znaczący wpływ na wzrost sprzedaży.

– System bonów Odpoczne.pl uwzględnia indywidualne potrzeby pracowników i partnerów biznesowych, bez ryzyka nietrafienia z prezentem. Wychodzimy z założenia, że wypoczynek należy się każdemu, ale nie wszyscy wypoczywają tak samo – dodaje Marcin Olczykowski.

Bony Odpoczne.pl to również dodatkowe korzyści podatkowe dla firm, ponieważ są one zwolnione z podatku od towarów i usług oraz z podatku dochodowego, nawet do kwoty 2280 zł, a całość kwoty przeznaczonej na bony można zaliczyć w koszty uzyskania przychodu. Na wszystkie wycieczki opłacone za pomocą bonów obowiązuje gwarancja najniższej ceny. Jeśli wartość wybranej wycieczki jest większa niż wartość bonów, posiadacz może dopłacić różnicę, a w przypadku wyższej wartości bonów, wykorzystać resztę przy zakupie następnej wycieczki.

Bony Firmowe Odpoczne.pl są ważne nawet 2 lata od momentu ich wystawienia. Można je zamówić za pośrednictwem strony internetowej lub kontaktując się telefonicznie z obsługą klienta serwisu. Więcej informacji na stronie www.odpoczne.pl/bony-firmowe/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu