Konkurs Wirtualnej Polski i Biura Miss Polonia „Zaproponuj oryginalny prezent dla Miss Polonia 2008, Angeliki Jakubowskiej”

Seat Ibiza na dowolnie wybrany weekend i srebrna biżuteria z Kolekcji Talizmany firmy Yes, to tylko niektóre z nagród, jakie można wygrać, biorąc udział w konkursie organizowanym przez Wirtualna Polskę i Biuro Miss Polonia.

Wystarczy wejść na stronę serwisu http://facet.wp.pl i zaproponować oryginalny prezent dla Miss Polonia 2008 – Angeliki Jakubowskiej!

Wyobraźnia Internautów ma ogromne pole do popisu, bowiem specjalna komisja, składająca się z przedstawicieli WP i Biura Miss Polonia, wybierze pomysły najbardziej świeże, niezwykłe, oryginalne…. Warto dobrze się zastanowić, bowiem każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko
jedną propozycję prezentu :).

Łącznie przyznanych zostanie 35 nagród. Oprócz trofeum głównego, organizatorzy przewidzieli także nagrody pocieszenia: kubki z autografem Miss Polonia 2008, koszulki ze zgrupowania najpiękniejszych Polek, kalendarze i zdjęcia z autografem Angeliki Jakubowskiej.

Konkurs:
http://facet.wp.pl/konkurs.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu