Uruchomienie oddziału Spółki Blue Tax Group w Poznaniu

Zarząd Blue Tax Group S.A. – Spółki, która rozpoczęła budowę pierwszej w Polsce sieci franczyzowej centrów kompleksowej obsługi małych i średnich firm – w ramach realizacji celów emisyjnych uruchomił 12. grudnia br. swój oddział w Poznaniu, którego siedziba mieści się przy Placu Wiosny Ludów 2. Oddział jest placówką własną Blue Tax Group, obsługującą klientów z województwa wielkopolskiego.

Oddział Blue Tax Group w Poznaniu samodzielnie świadczy usługi z zakresu doradztwa prawno-gospodarczego, doradztwa finansowego, doradztwa w sprawach pozyskiwania dotacji unijnych oraz doradztwa w zakresie szkoleń specjalistycznych i biznesowych MŚP. Pozostałe usługi będą na razie przekazywane i realizowane przez  Centrum Kompetencyjne we Wrocławiu.

„Oddział w Poznaniu prężnie rozpoczął swoją działalność i przyjął już kilkunastu zainteresowanych współpracą z nami klientów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się usługi oferowane przez poznański Dział Funduszy Unijnych, który otrzymał już kilkanaście zapytań odnośnie projektów inwestycyjnych w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, które mają być realizowane w 2009 roku. Dział Szkoleń ma już zaplanowane na styczeń 2009 roku przeprowadzenie kilkunastu szkoleń z zakresu zmian w podatku VAT, w podatku dochodowym oraz w obszarze pozyskiwania dotacji unijnych. Pozostałe działy również starają się o pozyskanie nowych klientów.” – powiedział Mirosław Stanisławski, Prezes Blue Tax Group S.A.

W najbliższym czasie Blue Tax Group S.A. uruchomi kolejny oddział własny w Szczecinie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu