Należący do Grupy Bankier.pl portal PIT.pl internetową stroną roku w kategorii finanse

Podczas IV edycji konkursu Webstarfestival 2008 lider informacji podatkowej, portal PIT.pl, został wybrany przez Internautów najlepszą stroną w kategorii Finanse.

W dniu 9 grudnia 2008 roku podczas Gali Finałowej IV edycji konkursu Webstarfestival przyznano nagrody dla najlepszych stron internetowych obecnego roku. Specjaliści z branży internetowej skupieni wokół Akademii Internetu oraz sami Internauci wybrali najlepsze strony www. Istniejący na polskim rynku od 2000 roku portal PIT.pl w głosowaniu Internautów został wybrany najlepszą stroną internetową roku w kategorii Finanse i otrzymał nagrodę Webstar 2008.

Z grona pięciu nominowanych witryn w kategorii Finanse, portal PIT.pl uzyskał w tej kategorii ponad 45% wszystkich głosów Internautów.

Prosty i rzetelny sposób przekazywania aktualnych informacji podatkowych od samego początku był misją serwisów PIT.pl. Obecnie stanowi o naszej sile i przewadze nad konkurencją branżową – powiedział Jacek Wawrowski, prezes zarządu PIT.pl Sp z o.o. Bardzo dziękujemy Internautom, którzy oddali na nas swój głos, a wszystkim użytkownikom i partnerom za zaufanie oraz wieloletnią współpracę – dodał Wawrowski.

Wydawcą założonych w 2000 roku portali podatkowych www.PIT.pl i www.VAT.pl jest należąca do Grupy Bankier.pl spółka PIT.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu