Kapitalny pakiet z kartą dla Twojej firmy

By | 09/12/2008

Citi Handlowy przygotował specjalną, „kapitalną” ofertę dla firm – na wszystkich nowych klientów otwierających konto firmowe w ramach pakietu Przystępny Biały czeka rok darmowego korzystania z pakietu oraz szansa na bezpłatną do końca terminu obowiązywania umowy kartę kredytową MasterCard Business.

Specjalna oferta „kapitalnego pakietu dla firm” została zainspirowana programem „Kapitalny pomysł”, który jest wspólnym projektem TVN i Citi Handlowy promującym przedsiębiorczość wśród Polaków. Oferta ważna jest do 28 lutego 2009 roku. Pakiet Przystępny Biały powstał z myślą o osobach fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, o rocznych przychodach ze sprzedaży nieprzekraczających 2 mln złotych. W Pakiecie przedsiębiorca otrzymuje za darmo przelewy do ZUS i US, kartę debetową czy możliwość prowadzenia rachunku za darmo oraz zarabiania na  Automatycznym Rachunku Depozytowym i Firmowym Koncie Oszczędnościowym. Dodatkowo, jeżeli przedsiębiorca jest osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą w tym jako przedstawiciel wolnego zawodu może połączyć obsługę Konta Osobistego Citibank z rachunkiem firmowym.

„Kapitalny pomysł” to nowatorski program, w którym oceniana jest pomysłowość i inwencja uczestników. Chcemy pokazać wszystkim marzącym o własnym biznesie Polakom, że dobry pomysł, wytrwałość i profesjonalny biznesplan to klucz do sukcesu. Z pomocą naszego banku można zrealizować swój pomysł na biznes. Wiedzą o tym nasi klienci, a teraz chcemy zachęcić do skorzystania z naszych rozwiązań nowych przedsiębiorców – tłumaczy Krzysztof Łabowski, Dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Citi Handlowy.

Citi Handlowy w październiku uprościł segmentację firm z sektora MSP – na nowej stronie citihandlowy.pl klienci mogą wybrać między „bankowością dla Przedsiębiorstw (roczne obroty poniżej 75 mln PLN) oraz dla Korporacji (roczne obroty powyżej 75 mln PLN). Również w październiku odświeżono ofertę pakietów Citi Handlowy. W ten sposób klientom udostępniono cztery zestawy: Przystępny Biały, Dynamiczny Czerwony, Stabilny Niebieski oraz Elitarny Granatowy. Więcej informacji o pakietach, karcie kredytowej i innych produktach znajdziemy na stronie www.citihandlowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.