Centrum Nauki Kopernik bloguje

Firma Warbud SA – generalny wykonawca  nowatorskiej inwestycji Centrum Nauki Kopernik – uruchomiła bloga poświęconego budowie tego obiektu.  Jego twórcą jest GoldenSubmarine, która obsługuje Warbud S.A. w zakresie internetu od ponad 3 lat.

Założeniem uruchomionego właśnie bloga (www.warbud.pl/blog_budowy_cnk/) jest udokumentowanie budowy największego ośrodka edukacyjnego w Polsce – Centrum Nauki Kopernik. Na blogu, obok informacji dotyczących postępów w pracach budowlanych, wszyscy zainteresowani znajdą także materiały ilustracyjne oraz wideorelacje. Ciekawym uzupełnieniem będą wywiady z pracownikami budowy, którzy opowiedzą o postępach w pracach budowlanych. W niedalekiej przyszłości prace nad budową największego centrum edukacyjnego będzie można także oglądać 24 godziny na dobę. Stanie się to możliwe dzięki kamerze umieszczonej na Moście Świętokrzyskim i skierowanej na plac budowy.

Każda z osób odwiedzających stronę będzie mogła zabrać głos w sondzie na temat Centrum Nauki Kopernik. Zainteresowani przebiegiem prac nad budową będą mogli z kolei zaprenumerować newsletter oraz skorzystać z opcji RSS, który staje się coraz bardziej popularnym narzędziem wśród użytkowników Internetu.

– Centrum Edukacji Kopernik to prestiżowe przedsięwzięcie zarówno dla inwestora – Miasta Stołecznego Warszawy, jak i dla wykonawcy robót. Firmie Warbud SA zależy, aby o postępach w pracach na bieżąco informować mieszkańców Warszawy oraz wszystkich zainteresowanych. I tak powstał blog budowy. Cieszymy się, że mamy w tym swój współudział – mówi Grzegorz Krzemień, wiceprezes agencji GoldenSubmarine.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu