Wspólna promocja Euronetu i Orange na stacjach Lukoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-pay, organizuje promocję zestawów startowych i doładowań elektronicznych Orange na stacjach benzynowych sieci Lukoil. Klienci, którzy zakupią w kasie stacji poprzez terminal Euronetu starter Orange GO 10 lub Orange POP 5 albo telekartę elektroniczną Orange za min. 50 zł, otrzymają w prezencie zawieszkę do telefonu „czyścik”. Promocja trwa od 1 do 31 grudnia br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić na jednej ze stacji uczestniczących w konkursie, zestaw startowy lub doładowanie elektroniczne Orange o określonym nominale, a następnie w czasie trwania promocji zasilić konto telefonu komórkowego. W konkursie biorą udział startery: Orange GO 10pln i Orange POP 5pln, a także telekarty elektroniczne Orange o nominałach 50 i 100 zł. Można je zakupić poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, gdzie klienci mogą również odebrać gratisowe gadżety – czyściki do telefonów w formie zawieszki. Promocja trwa od 1 do 31 grudnia br. lub do wyczerpania promocyjnych zestawów Orange.

„Coraz więcej klientów, którzy doładowują konta telefonów poprzez nasze terminale elektroniczne, decyduje się na zakup zasileń na stacjach benzynowych” – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Euronet. „Dzięki naszej współpracy z siecią Lukoil i wiodącymi operatorami telefonii GSM, oferujemy klientom stacji nie tylko łatwe i szybkie doładowania kont telefonu, ale również przydatne akcesoria do komórki, które można otrzymać w ramach okresowych akcji promocyjnych” – dodaje Barbara Szewc.

Pełny regulamin konkursu oraz lista stacji objętych promocją dostępne są w siedzibie firmy Euronet. Informacje nt. promocji klienci znajdą także w materiałach reklamowych i informacyjnych związanych z promocją. O jej szczegółach informują również kasjerzy stacji Lukoil.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu