Prezent na fali

Nie wiesz, co kupić pod choinkę? Jedyny pomysł, jaki przychodzi Ci do głowy, to kolejny niepotrzebny bibelot? W tym roku zaskocz swoją drugą połówkę. Podaruj oryginalny prezent – karnawałowy rejs promem Stena Baltica do Szwecji.

Stena Line proponuje – zwiedzanie i zabawa karnawałowa

Dwudniowy karnawałowy rejs turystyczno–rozrywkowy Szwecja w jeden dzień to świetny pomysł dla spragnionych nowych wrażeń. Czekają ich dwie noce rozrywki na promie Stena Baltica i cały dzień wrażeń turystycznych w szwedzkim mieście Karlskrona. Podczas rejsu dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z zabiegów relaksacyjno – upiększających w pokładowym Wellness Center. Warto też zrobić zakupy, bo w sklepie na promie perfumy luksusowe kosmetyki można kupić nawet 40 % taniej.

Prom Stena Baltica, który zabiera pasażerów w rejs Szwecja w jeden dzień, wypływa co czwartek z Gdyni. Cena za rejs dla jednej osoby zaczyna się już od 149 zł. Opłata zawiera podróż promem Stena Baltica do Szwecji i z powrotem, jednodniowy pobyt w Karlskronie, gdzie istnieje możliwość zwiedzenia zabytkowego miasta samodzielnie lub z przewodnikiem w ciągu dnia, nocleg w kabinie 4-osobowej z łazienką oraz ubezpieczenie NW i KL. Podczas rejsu nie zabraknie też karnawałowej rozrywki, dyskoteki i muzyki na żywo.

Karnwałowe menu

W restauracji Globetrotter czeka prawdziwa uczta. Wspaniały szwedzki stół kusi prawdziwie skandynawskimi przysmakami: łososiem, wyborem mięs, krojonych na miejscu przez kucharza, czy śledziami w wielu smakach.

Pakiet „Plus 2” – to cena  93 zł od osoby. W skład pakietu wchodzi bufet kolacyjny z napojami (kawa, herbata, napoje chłodzące, piwo, wino) – w restauracji Globetrotter oraz bufet śniadaniowy w restauracji Globetrotter.

Rejsy ze Stena Line można rezerwować przez Internet na stronie www.stenaline.pl – w podobny sposób jak rezerwuje się przelot. Rezerwując rejs, sam wybierasz dostępne opcje: termin, kabinę, wyżywienie, itp.

Szwecja w jeden dzień to tylko jedna z ofert Stena Line. Weekend na morzu będzie ciekawą alternatywą dla tych, którzy przede wszystkim lubią się bawić. Prom wypływa w sobotę z Gdyni o godzinie 9:00. Jest to rejs 24-godzinny z intensywną dawką karnawałowej rozrywki, morskiej przygody i noclegiem na promie Stena Baltica. Cena od 99 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu