“Świąteczne rozdanie” konsoli Xbox 360 z PokerStars.com. Zagraj i Odkryj w sobie Gwiazdę Pokera

Przez trzy kolejne niedziele grudnia (7, 14 i 21.12) wszyscy miłośnicy Pokera Texas Holdem, a także ci którzy gwiazdę pokera chcą w sobie dopiero odkryć, mogą spróbować swoich sił w świątecznym cyklu sportowych turniejów on-line. A jest o co walczyć! W każdym turnieju pięć najlepszych osób otrzyma konsolę Microsoft Xbox 360 Arcade wraz z zestawem gier, bonem rabatowym do sklepu internetowego Merlin.pl oraz gadżetami PokerStars.com. Kolejnych 5 zawodników zostanie nagrodzonych kuponem na zakupy w Merlin.pl i gadżetami PokerStars.com, a kolejne 90 – bonem rabatowym w Merlin.pl.

Usiądź z nami do gry i odkryj w sobie Gwiadę Pokera!

Co trzeba zrobić, żeby zagrać?

Zasady są proste. Wystarczy tylko wejść na stronę internetową www.SwiateczneRozdanie.pl lub bezpośrednio na www.pokerstars.com/pl, zainstalować oprogramowanie i 2 godziny przed rozpoczęciem zawodów zarejestrować się w turnieju “Świąteczne Rozdanie – tylko dla Polaków”. Następnie w niedzielę 7, 14 i/lub 21 grudnia o godz. 19.00 należy dołączyć do grona pozostałych zawodników. Potem pozostaje już tylko sportowa walka, rywalizacja  i niepowtarzalne emocje.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

W “Świątecznym Rozdaniu” gramy w Pokera Texas Holdem. Należy przy tym pamiętać, że Poker Texas Holdem różni się od powszechnie znanego pokera dobieranego – każdemu z graczy przy stole rozdawane są dwie karty, a na stół wykładanych jest 5 kart publicznych. Odbywają się 4 rundy licytacji. Osoby początkujące, nieznające zasad Pokera Texas Holdem, mogą się z nimi zapoznać na stronie http://www.pokerstars.com/pl/poker/games/rules/.

“Początkującym zawodnikom, przed przystąpieniem do “Świątecznego Rozdania”, polecam zapoznanie się nie tylko z samą teorią ale także z pokerem w praktyce, czyli wypróbowania swoich umiejętności w turniejach on-line na wirtualne żetony. Kilka takich rozgrywek to najlepszy sposób na poznanie, bardzo prostych zresztą, zasad pokera, a przede wszystkim na rekonesans z jaką taktyką i strategią przeciwników możemy spotkać się w turnieju o konsolę“, mówi Marcin Horecki, najbardziej utytułowany polski pokerzysta, zdobywca trzeciego miejsca podczas European Poker Tour w Londynie i największej wygranej w historii polskiego pokera, ponad 1.000.000 zł.

Pierwsze “Świąteczne rozdanie” pięciu kultowych konsol Xbox 360 odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, o godz. 19.00.

Organizatorem cyklu turniejów “Świąteczne Rozdanie” jest PokerStars.pl. Partnerem jest Xbox 360, Merlin.pl i Mediarun.pl.

Więcej informacji, zasady gry w Pokera Texas Holdem oraz regulamin turnieju dostępny jest na www.SwiateczneRozdanie.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu