Namierz Gwiazdę MTV z Netizens

Chcesz wiedzieć, gdzie można spotkać twojego idola czy ulubioną aktorkę? Wejdź na www.namierzgwiazde.pl. MTV Networks Polska realizuje nowy interaktywny projekt, umożliwiający użytkownikom umieszczanie zdjęć i opisów gwiazd, a także lokalizację miejsc „namierzenia” celebrytów. Za kreację i całościową realizację prac odpowiedzialna jest interaktywna agencja Netizens. Start strony zaplanowany został na dzisiaj, 2 grudnia 2008 r.

Powstały projekt skierowany jest do młodych ludzi, często korzystających z Internetu i zainteresowanych życiem gwiazd. Widząc gwiazdę „na żywo” użytkownik robi zdjęcie, które następnie zamieszcza w serwisie, może dodać także lokalizację miejsca – wykorzystując Google Maps. Dodany do zdjęcia opis jest widoczny dla pozostałych użytkowników, powstaje zatem galeria gwiazd wraz z mapą miejsc, w których one bywają. Dzięki temu użytkownik lokalizuje i rozpoznaje miejsca aktywności znanych osób, zyskując szansę na pojawienie się tam, gdzie może je spotkać na żywo.

Na stronie głównej dostępny jest ranking najbardziej aktualnych „namierzeń” i najnowszych zdjęć, najczęściej „namierzanych” i ulubionych gwiazd użytkowników serwisu. Dodatkowo na www.namierzgwiazde.pl można pobrać widget do umieszczenia na blogu.

Agencja interaktywna Netizens odpowiedzialna jest za całościowe przygotowanie kreacji aktywności i jego realizację.

Namierz Gwiazdę jest portalem w pełni interaktywnym. Zaangażowanie wychodzi poza Internet: z jednej strony użytkownik na stronie www wyszukuje i dodaje informacje o ulubionych gwiazdach. Z drugiej zaś serwis skłania użytkownika, aby wyszedł poza to medium: w „realu” odwiedzał wskazane na stronie miejsca, w których może spotkać swojego idola – komentuje Beata Węgrzyn, Internet Manager MTV Networks Polska.

Jest to już kolejny zrealizowany przez Netizens projekt dla MTV Networks Polska. Wcześniejsze realizacje to m.in. konkurs „Kawał Foty” dla kanału Comedy Central (http://www.comedycentral.pl/kawalfoty/), serwis międzynarodowego kanału muzycznego w jakości high definition – MTVNHD (www.mtvnhd.com), a także strona internetowa nagród Viva Comet 2008, zrealizowana dla stacji muzycznej VIVA Polska (http://comet.viva-tv.pl/).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu