iBox Dominator – gryzoń, który daje przewagę w grze

Mysz iBOX Dominator została zaprojektowana dla gracza. Ma pomagać wygrywać i można przyjąć, że ma ku temu warunki.

Standardowe dwa przyciski są imponujących rozmiarów – długie i szerokie, gwarantują dobre ułożenie palców. Dodatkowo wgłębienia po obu stronach myszy z gumowaną powierzchnią zapewniają pewny i wygodny uchwyt. Scroll nie tylko jest duży, ale i wyposażony w antypoślizgowe wypustki. Dodatkowym atutem jest czterokierunkowe przewijanie.

Urządzenie ma dwa programowalne przyciski, do których można przypisać po trzy sekwencje działań. Jest to ukłon w kierunku bardziej wymagających użytkowników, którym nie wystarcza przypisanie do przycisku pojedynczej funkcji – tylko potrzebują sekwencji następujących po sobie aktywności. iBox Dominator to pamiętliwy gryzoń, który nie zapomina skryptów przypisanych do przycisku nawet po zmianie komputera.

Gracz może także skorzystać z czterech różnych – programowanych indywidualnie rozdzielczości pracy. Warto przy tym podkreślić, że osie X i Y są niezależne – oznacza to, że można zaprogramować np. 4000 dpi w poziomie i 2000 dpi w pionie. Zakres rozdzielczości jest od 400 dpi do 4000 dpi.

Gwarancją braku opóźnień jest zdolność częstego przesyłania danych – iBox Dominator wysyła 500 raportów na sekundę. Oprócz tego na życzenie właściciela chętnie zwiększy swoją wagę nawet o dodatkowe 40 gram dzięki dołączonym w zestawie ciężarkom. Dokładność położenia  i przesunięcia determinuje FPS o wartości 7040 Frames/sec (FPS)

W zestawie z iBOX Dominator są: mysz, odważniki, pudełko na odważniki, CD ze sterownikami oraz polskim oprogramowaniem, instrukcja.

Mysz jest dostępna w cenie sugerowanej   155 (z VAT). Gwarancja – 24 miesiące.

Bliższe informacje: www.i-box.pl

Parametry techniczne iBOX  Dominator

  • Rozdzielczość: Laser 2000 DPI, Max DPI 4000 (od 400 do 4000)
  • Przyciski: 2 + scroll + 2 programowalne przyciski boczne (żywotność 5mln przyciśnięć)
  • 4-kierunkowe przewijanie scrollem
  • Kabel długości 1.5m ± 0.1m
  • Interfejs: USB (500 raportów/sekundę)
  • FPS: 7040 Frames/sec
  • Regulowana waga do 40 gramów
  • Gumowa powierzchnia pod prawej i lewej stronie myszy
  • Wymagania systemowe: Windows 98/2000/XP/Vista
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu