Odpoczne.pl w nowej, zimowej szacie

W sezonie zimowym internetowe biuro podróży Odpoczne.pl zostało udostępnione w nowej odsłonie oraz dodatkowej domenie – Zima.Odpoczne.pl. W serwisie w okresie znaleźć można kilkadziesiąt tysięcy ofert na zimowe wyjazdy organizowane przez największych touroperatorów, a niemal każdego dnia dodawane są nowe propozycje.

W nowej wersji serwisu Odpoczne.pl znalazły się dodatkowe oferty wycieczek z wyszczególnieniem najbardziej popularnych regionów narciarstwa w: Austrii, Francji, Niemczech, na Słowenii, Szwajcarii oraz we Włoszech. Na stronie Zima.Odpoczne.pl internauci odnajdą również przewodnik po stokach narciarskich oraz przydatne porady dla wyjeżdżających.

– Polacy coraz chętniej spędzają święta Bożego Narodzenia na stokach i mimo groźby kryzysu gospodarczego nie rezygnują z zimowych wyjazdów – mówi Marcin Olczykowski, Prezes Zarządu YOYO Sp. z o.o. – Na tygodniowy wyjazd na narty do Austrii trzeba przeznaczyć średnio ok. 1 200 zł, a w przypadku Włoch 1 700 zł na osobę. Aby ułatwić naszym użytkownikom przeglądanie szerokiej oferty zimowej, zdecydowaliśmy się na uruchomienie dodatkowego serwisu, pozwalającego na znaczne skrócenie czasu potrzebnego do wyszukania interesującej nas wycieczki – dodaje Olczykowski.

Zimowe Odpoczne.pl zyskało nowy niebiesko-biały layout strony i dodatkowe reklamy ofert turystycznych. Na stronie internauci odnajdą również więcej informacji o samym serwisie i dodatkowe usługi.

Serwis Odpoczne.pl prezentuje szeroki zakres usług turystycznych, oferowanych przez najlepszych touroperatorów. Oferta serwisu jest bardzo zróżnicowana, zapewniając szeroki wybór wycieczek począwszy od tańszych propozycji, niewymagających zasobnego portfela, po podróże o bardziej ekskluzywnym charakterze. Rezerwacji wycieczek można dokonać korzystając z call center dostępnego pod numerem 0801 789 789 lub 033 497 29 92. Serwis należy do grupy YOYO Sp. z o.o., właściciela m.in. takich serwisów jak: Hotele.Oceniacz.pl i Informatorfinansowy.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu